Hrvatski kup, Osmina finala, 23.02.2021, 14:00 h, Dubrovnik
Suci: Dario Kulušić, Alen Jakšić, Vice Vidović
Hyun-Woo Kim 89'
Slaven Belupo

Slaven Belupo u drugom poluvremenu slomio otpor GOŠK-a i prošao u četvrtfinale

Mihaela Bradovski • utorak, 23.02.2021.

Slaven Belupo izborio je prolaz u četvrtfinale Kupa pobjedom protiv GOŠK-a iz Dubrovnika s 4:1. Koprivničani su odradili dobar posao, a pobjedu su osigurali u drugom poluvremenu...

Antonio Smrdelj
70'
3
Marin Sršen
86'

Tomislav Stipić

Poznat je još jedan sudionik četvrtfinala Kupa Hrvatske u nogometu. Slaven Belupo u Dubrovniku je bio bolji od domaćeg GOŠK-a s 4:1.

U zanimljivom dvoboju Dubrovčani su posebno dobar otpor pružili u prvom poluvremenu koje su uostalom zaključili s 1:1.

Već u prvoj minuti Slaven je stigao do vodstva kada je Törles Knöll krasnim dodavanjem proigrao Miroslava Iličića koji dolazi sam pred vratara Kristića i zabija za 1:0.

GOŠK se tu nije raspao, nastavio je igrati kao da se ništa nije dogodilo i došao je u završnici prvog dijela do poravnanja, nakon što je u nekoliko navrata opasno zaprijetio. Pogodak je došao u 44. minuti, Topuzović je ubacio, a Matić zabio.

U drugom dijelu Slaven Belupo ipak dolazi do pobjede.

Prvo je Knöll nakon dodavanja Glavčića zabio za 2:1, onda je lijepim udarcem izvana Gamarra povećao prednost da bi u završnici Kim glavom ppostavio konačnih 4:1.