HT Prva liga, 32. kolo, 01.07.2020, 18:55 h, Stadion ŠRC Zaprešić
Suci: Ivan Župan (Bjelovar), Robi Kezele (Rijeka), Mario Pepur (Split)
Mario Ćuže 61'
Dinamo

Dinamo zaigrao angažiranije u drugom poluvremenu i izvukao pobjedu u Zaprešiću

Branimir Korać • srijeda, 01.07.2020.

Namučili su se Modri i u Zaprešiću, nisu odigrali ništa posebno, ali uzeli su bodove. Mario Ćuže došao je do svog osmog ovosezonskog gola i prvog u dresu Dinama...

Josip Mitrović
70'
25
Tomislav Mazalović
70'
22
Gordan Barić
77'
17
Oussama Zamouri
77'
9
Moreno Vušković
89'
Igor Jovićević

Dva lica Dinama u Zaprešiću. Jako loše i bezidejno u prvom poluvremenu te ipak nešto bolje u drugom dijelu. Igor Jovićević nastavio je s eksperimentima i poslao je na travnjak vrlo šarenu postavu s debitantom Tinom Hrvojem i u početku je to izgledalo jako loše.

Dinamo je nastavio s bezidejnom igri, nikako nije mogao spojiti dvije kvalitetne akcije i praktički nije imao nijednu pravu priliku u tom razdoblju.

Inter je ionako skroman i niti protiv ovakvog Dinama nije se uspio nametnuti, izgledalo je kao da bi bio presretan da susret završi 0:0.

Iz prvog dijela vrijedi istaknuti nepriznat pogodak Mislava Oršića koji je pobjegao obrani, ali je bio u zaleđu, te veliku priliku za Inter na drugoj strani kada je Rom ubacio, Mamut uklizao, ali Zagorac u zadnji čas spasio.

Nije Dinamo briljirao u drugom poluvremenu, ali je barem odigrao nešto bolje nego u jako lošem prvom poluvremenu.

U 61. minuti Oršić je odlično uočio ulazak Ćužea u 16 metara, gurnuo mu lopt i izbacio ga samog pred vratara, a Ćuže ne griješi i zabija za 1:0.

Gojak je nakon toga bio blizu pogotka u 70. minuti kada je odlično pucao s 18 metara, no zaustavila ga je vratnica.

Nekoliko odličnih situacija upropastio je Kulenović koji mora brže reagirati u 16 metara i odmah pucati, prečesto je odugovlačio, namještao se i nije napravio ništa.

Dinamo uzima tri boda, ali i dalje je to jako daleko od očekivanog, a što je najgore, sva ona igra koja je imala glavu i rep prije nekoliko mjeseci, potpuno je nestala i ova momčad nije niti sjena one.