Lučko i Dugopolje s 3:0

Ivana Strahija • ponedjeljak, 13.09.2010.

Lučko je s 3:0 svladalo Imotski, sasvim jednak rezultat bio je i u Dugopolju, gdje su domaći dočekali HAŠK.

Sraz u Lučkom uvjerljivo je otišao na stranu domaćeg sastava. Mrežu Imoćana već u osmoj minuti proparao je Jelić, a pogodaka nakon tog prvog nema sve do sredine drugog poluvremena. Tek tad je Mehmedagić uspio iznenaditi imotskog vratara Bašića i dići rezultat na 2:0. Konačnih 3:0 postavlja Jeleč u 72. minuti, koji je svega dvije minute prije toga ušao u igru, na travnjaku zamijenivši Raka.

U Dugopolju pak je gostovao HAŠK, domaći su također pobijedili s 3:0. Prvi gol utakmice postigao je u 22. minuti H. Balić. Drugi pak gol pada tek s bijele točke, a egzekutor je bio Žuljević u 67. minuti. Za konačnih 3:0 precizan je u 82. minuti B. Balić, koji je prezimenjaka zamijenio na terenu dvije minute prije toga. Spomenimo i da su gosti bili izuzetno nezadovoljni suđenjem, te su najavili žalbu na arbitražu glavnog suca Radića iz Kastva i njegovog prvog pomoćnika Kraljevića iz Zadra.

Nakon četiri kola već ima dosta igrača sa po tri žuta kartona, pa su po tri puta javno opomenuti: Ivan Kovačević (Hašk), Dalibor Mandarić (Imotski), Slavko Blagojević (Lučko), Branimir Anić, Josip Božinović, Ante Vukušić (Solin) te Josip Džanko (Vukovar '91).