Vugrinec krenuo s dva pogotka

Tomislav Pacak • subota, 10.09.2005.

Subotnje poslijepodne donijelo je četiri zanimljiva susreta u 1. HNL, uspješniji su bili gosti. Varteks je dominirao u Zaprešiću i zasluženo slavio, Kamen Ingrad uzeo je tri boda u Puli, a bod je upisao Zagreb u Vinkovcima. Na Kantridi je palo šest pogodaka, a Davor Vugrinec upisao je dva za Rijekinu pobjedu od 4:2. Nedjeljni veliki derbi pratite u od 20.15...

Slika 1 od 1.

Davor Vugrinec brzo se isplatio Rijeci, u svom prvom nastupu u bijelom dresu s dva pogotka predvodio je domaće do pobjede nad Slaven Belupom. Nakon što su upali u rupu od 2:0, Koprivničanci su uspjeli izjednačiti, no slomio ih je drugi Vugrinčev pogodak u 45. minuti.

Varteks se nakon dva poraza vratio na pobjedničke staze, odlično je odigrao i zasluženo pobijedio u Zaprešiću. Međimurje je upisalo tri boda protiv Osijeka u otvorenoj utakmici, a gosti će zasigurno žaliti za propuštenim kaznenim udarcem Primorca u posljednjim minutama.

Zagreb je rano poveo u Vinkovcima, ali raspoloženi domaćin zaslužio je i više od remija kojeg je izborio sjajnim pogotkom Križanovića. Zanimljivo je bilo i u Puli gdje je Kamen Ingrad iskorištavao svoje prilike bolje od domaćina i zasluženo upisao pobjedu od 2:1, ostvarenu zahvaljujući mladom Lakiću i veteranu Mujčinu.

1. HNL "Ožujsko, 7. kolo:

Međimurje - Osijek 1:0 (0:0) (Guvo 50') (UŽIVO)
Pula SČ - Kamen Ingrad 1:2 (1:1) (Pamić 40'/Lakić 30'-11m, Mujčin 45')(UŽIVO)
Cibalia - Zagreb 1:1 (0:1) (Križanović 77'/Čutura 3') (UŽIVO)
Inter - Varteks 1:2 (0:1) (Gulić 80'/Halilović 10', Benko 60') (UŽIVO)
Rijeka - Slaven Belupo 4:2 (3:2) (Vugrinec 9', 45', Krpan 23', Sharbini 88'/Karabogdan 25', Musa 39'-11m) (UŽIVO)
Dinamo - Hajduk (ned 20:15h) (UŽIVO)