Odličan pogodak Luke Vuškovića u pobjedi Radomiak Radoma

HINA, Petar Jenjić • nedjelja, 05.05.2024.

U susretu 31. kola poljske Ekstraklase, odličan pogodak postigao je Luka Vušković koji je zabio treći gol svog Radomiak Radoma na gostovanju kod varšavske Legije...

Važnu su pobjedu ostvarili nogometaši Radomiak Radoma u 31. kolu poljske Ekstraklase, na gostovanju u Varšavi su svladali Legiju s 3:0.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već od šeste minute Legia je ostala s igračem manje, a gosti su brojčanu nadmoć naplatili golovima u drugom poluvremenu. Strijelci su bili Lisandro Semedo u 66., Vagner u 73. te hrvatski nogometaš Luka Vušković koji je u 79. minuti postavio konačnih 3:0.

Za 17-godišnjeg Vuškovića to je bio treći ligaški pogodak ove sezone, a njegova je momčad s ova tri boda pobjegla od opasne zone ispadanja. Mladi nogometaš sjajno je opalio s više od 20 metara i neobranjivo pogodio sami kut.

Trenutačno je Radomiak Radom na 12. mjestu s 38 bodova, šest iznad zone ispadanja, dok je Legia ostala peta. Prva Jagiellonia ima 56 bodova, odnosno, dva više od drugog Slaska iz Wroclawa.

Vušković je odigrao cijeli susret za svoju ekipu.