Zrinski Osječko 1664 izvukao se u završnici, BSK slavio u slavonskom dvoboju

Petar Jenjić • nedjelja, 28.04.2024.

Jučer su odigrana još dva susreta 28. kola SuperSport Prve NL. Zrinski Osječko 1664 slavio je na gostovanju kod Solina, dok je BSK Bijelo Brdo bilo bolje od Cibalije...

Vodeći Zrinski Osječko 1664 gostovao je kod posljednje momčadi lige Solina, i upisao pobjedu, ali ponovno je to bilo dramatično i ponovno sa samo jednim golom razlike.

Igraj na Dugopolje - Šibenik na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rezultat se nije mijenjao sve do 91. minute kada je za sva tri boda poentirao Domagoj Jelavić. Zrinski sada ima 69 bodova, pet više od Šibenika koji svoju utakmicu 28. kola SuperSport Prve NL igra danas kod Dugopolja.

Domaćin je ostao s igračem manje u završnici utakmice zbog dva žuta kartona Ante Kavelja, kao i gosti kojima je bio isključen trener Igor Budiša. Solin je posljednji s 20 bodova, šest manje od Orijenta 1919 i pet kola prije kraja u jako je teškoj poziciji.

U manje teškoj poziciji je BSK Bijelo Brdo koje je upravo preskočilo Orijent i stiglo na desetu poziciju s 27 bodova. Veliki korak momčad je napravila u borbi za ostanak u slavonskom dvoboju protiv Cibalije.

BSK je slavio s 1:0, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Antonio Perošević u 77. minuti susreta.