Favoriti ipak idu dalje: Osječani zabrinuli Novo Vrijeme, Futsal Dinamo nadigrao Vrgorac

Branimir Korać • utorak, 02.05.2023.

Poznati su svi sudionici polufinala SuperSport 1. HMNL. Olmissumu su se u polufinalu pridružili i Square, Futsal Dinamo i Novo Vrijeme...

Prva dva dvoboja između Squarea i Crnice riješena su nakon produžetaka i penala, ali u trećem je Square bio bolji i u konačnici je slavio sa 6:3.

Igraj na malonogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Krenulo je burno golovima već u prvih deset minuta, Hrkać i Marinović doveli su Square do vodstva da bi Primićev autogol smanjio na 2:1. U završnici prvog dijela Dario Marinović povisio je na 3:1 i s tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom dijelu domaćin je preko Džankovića i Turska povećao vodstvo, ali Žilić i Vuković pružili su nadu Crnici. Ipak nije išlo, Turk je novim golom dvije minute prije kraja stavio točku na i.

Futsal Dinamo je odigrao odličnu utakmicu protiv Vrgorca i upisao pobjedu 3:0. Borbeni domaćin slavio je golovima Nevena Zonjića, Luke Perića i Kristiana Čekola.

Vrgorac je imao također prilika, ali lopta nije htjela iza leđa vrlo dobrog Ante Piplice.

U odličnoj utakmici u Makarskoj Novo Vrijeme slavilo je sa 7:5 protiv Osijeka. Osječani su sjajno krenuli i u osmoj minuti vodili 4:1, ali nisu izdržali i domaćin je otišao do pobjede u završnici.

Posebno raspoložen bio je Rafinha s tri gola, a po jedan su dodali Juretić, Barbarić, Suton i Sesar. Za Osječane tri puta je pogodio Pandurević, a dva puta Lima.