Ulaganje u budućnost: Četvorica mladih igrača Lokomotive produžila vjernost

Mihaela Bradovski • srijeda, 01.03.2023.

Lokomotiva je potvrdila kako je produžila ugovore s četvoricom mladih igrača koji tako ostaju ugovorno vezani uz klub na duže razdoblje...

Silvijo Čabraja ima u kadru niz mladih igrača, a četvorica njih stavili su potpis na produženje vjernosti Lokomotivi i u budućnosti. Naime, Marko Batur, Marin Šotiček, Art Smakaj i Fran Žilinski potpisali su ugovore u trajanju do 15. lipnja 2024. godine uz opciju produženja na još tri godine.

Igraj na Dinamo - Lokomotiva na SuperSport.hr (18+)

Art Smakaj i Marin Šotiček već su ove sezone sudjelovali u nastupima prve momčadi Lokosa, Smakaj je upisao osam nastupa dok je potonji nastupio u sedam utakmica.

Smakaj je ubilježio i asistenciju u porazu u prvom kolu protiv Dinama, a ima i tri seniorska nastupa iz prethodne sezone.

Šotiček je pak u ovoj upisao prve minute u službenim utakmicama u prvoj momčadi, a najveću minutažu imao je u 1:4 porazu od Osijeka kada je odigrao cijelo poluvrijeme.

Batur i Žilinski čekaju na svoju priliku za ovosezonski debi u seniorskoj momčadi.