Orijent zabetonirao Hrvatski dragovoljac za dno, Kustošija uzela tri vrijedna boda

Branimir Korać • petak, 07.10.2022.

Odigrana su prva dva susreta devetog kola SuperSport Prve NL, Kustošija i Orijent stigli su do pobjede. Riječani su slavili u Sigetu i tako dodatno produbili krizu u Hrvatskom dragovoljcu...

Kustošija je prekinula niz utakmica bez pobjede slaveći na svom travnjaku protiv Dubrave s 1:0. Napokon je prekinula niz utakmica bez pobjede i tek drugi put ove sezone uzela sva tri boda. Omjerom se potpuno izjednačila s Dubravom.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je u 80. minuti Mario Babić.

Na dnu je i dalje Hrvatski dragovoljac koji je ugostio Orijent i upisao poraz 2:1. Dragovoljci su vodili, ali Orijent se vratio pa u 93. minuti stigao do pobjede.

Na poluvremenu su domaćini vodili pogotkom Tonija Vinogradca iz 32. minute susreta, ali u drugom dijelu uslijedio je preokret. U 74. minuti Džemal Ibiši je izjednačio, a u 93. minuti Dominik Mulac pogađa za pobjedu Riječana.

Ovom pobjedom Orijent se priključio vrhu i došao na bod iza vodećih.