Kup Hrvatske, 1. kolo, 22.09.2021, 18:00 h
Međimurje 0:1 Šibenik
Šibenik

Marin Jakoliš odveo Šibenčane u osminu finala Kupa

Branimir Korać • srijeda, 22.09.2021.

Šibenik je odnio pobjedu iz Čakovca i s 1:0 prošao u osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa...

Nekada prvoligaš, a danas trećeligaš, Međimurje iz Čakovca, nije uspjelo iznenaditi Šibenčane u prvom kolu Supersport Hrvatskog nogometnog kupa. Šibenik je odnio pobjedu 1:0 u susretu koji je gostujući trener iskoristio kako bi dao veću minutažu i onima koji je dosad nisu tako puno imali.

Tako je na vratima umjesto Lovre Rogića bio Đaković, startali su i Benić, Dasilva i Attys, ali kao "osigurači" tu su bili i igrači poput Marina Jakoliša, Antonija Marina, Marija Ćurića...

Jedini pogodak na susretu pao je sredinom prvog poluvremena kada je domaćeg vratara Jesenovića svladao Marin Jakoliš čime je odveo Šibenik u osminu finala Kupa.

Šibenčani će u osmini finala igrati protiv Slaven Belupa koji je bio bolji u gostima od Karlovca.