Nastavlja se Zagrebova kalvarija, Gorica slavila u Kranjčevićevoj

Branimir Korać • subota, 08.04.2017.

Odigrana su još četiri susreta 26. kola Druge HNL, Gorica se vratila na vrh ljestvice pobjedom u Kranjčevićevoj protiv Zagreba koji je u sve težoj situaciji...

Zagrebova očajna serija nastavlja se i u klubu već dugo nitko ne razmišlja o povratku u MAXtv Prvu ligu već kako se spasiti od ispadanja u rang niže. Novim domaćim porazom, ovaj put od Gorice 2:0, Pjesnici su ostali deseti, ali imaju isti broj bodova kao i Lučko i Imotski koji su na samom dnu ljestvice.

Gorica je s druge strane stigla do tri boda koja ju vraćaju na vrh ljestvice, a do njih su je vodili Benjamin Tatar pogotkom u 24. minuti i Damir Žutić koji je zabio u 66.

Imoćani su se duboko u sudačkoj nadoknadili spasili od poraza protiv Solina. Gosti su imali vodstvo do 94. minute kada je Imotski došao do poravnanja i boda zahvaljujući golu Juana Manuela Varee. Vodstvo Solinu donio je u 74. minuti Ivan Perković.

Identičnim rezultatom završio je i dvoboj u Lučkom gdje je gostovao Rudeš. Domaćin s dna ljestvice, a gosti s vrha, no na kraju su bodovi podijeljeni.

Lučko je čak i vodilo od 27. minute golom Borne Petrovića da bi u završnici prvog dijela Ivan Borna Jelić-Balta postavio konačnih 1:1.

U derbiju kola Sesvete su ugostile Dugopolje i upisale poraz 1:0. Vrlo brzo pao je pogodak odluke, već u petoj minuti Stanko Jurić doveo je goste u vodstvo te do kraja nije bilo promjena. Dugopolje je zadržalo vodstvo i tako zaustavilo Sesvećane koji su odlično igrali u 2017. godini.

• Obrisan korisnik09.04.2017. u 03:25
    Hoće li više stjerat tog Medića koji misli da je trener ili će ispasti.Šta je napravila bena od nekadašnjeg prvaka države!