MAXtv Prva liga, 12. kolo, 02.10.2015, 18:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj, gledatelja: 593

Branimir Korać • petak, 02.10.2015.

U prvom susretu 12. kola MAXtv Prve lige Lokomotiva i Slaven Belupo odigrali su 1:1. U Kranjčevićevoj su Lokosi vodili do završnice kada su gosti izjednačili pogotkom iz kaznenog udarca...

Slaven Belupo uspio je neporažen napustiti Kranjčevićevu remijem kod Lokomotive 1:1. Lokomotiva je imala prednost i vodila do 86. minute kada je dosuđen kazneni udarac za Slaven Belupo koji je realiziran i Muzafer Ejupi tako donio svojoj momčadi bod.

Prvo poluvrijeme nije donijelo posebno dobar nogomet. Viđeno je vrlo malo prilika, tek u završnici Lokomotiva je ozbiljnije zaprijetila dok Slaven Belupo nije ugrozio domaća vrata.

U drugom dijelu ipak konkretniji i raspoloženiji protivnici, više se napadalo, bilo je više čistih prilika i uostalom postignuta su dva pogotka.

Lokomotiva je povela nakon nekoliko promašaja u prvih 20 minuta drugog dijela, igrala se 64. minuta kada je Zvonko Pamić izveo korner, a Franko Andrijašević glavom poslao loptu u mrežu Rozmana.

Činilo se da će domaćin imati lakši put do sva tri boda kada je u 76. minuti ostao na travnjaku s igračem više. Mikulić je napravio prekršaj, zaradio drugi žuti karton, ali Lokomotiva to nije znala iskoristiti.

Četiri minute kasnije Koprivničanci su oštećeni za nedosuđeni kazneni udarac kada je Delić zaustavljen prekršajem u 16 metara, ali u 86. minuti Zebec je ipak dosudio penal za goste.

Novi prekršaj nad Delićem ovaj put je vidio i Slaven Belupo došao je u priliku uzeti bod. Iskoristio ju je Ejupi koji lagano zabija i Slaven Belupo neporažen napušta Kranjčevićevu.