Pula - Međimurje: Deklasirani Čakovčani

Tihomir Turak • subota, 18.02.2006.

U današnjoj utakmici u Puli domaćin je "potopio" goste iz Čakovca s visokih 4:0 golovima Starčevića, Ramadanija i Rivića...

Povela je Pula već u devetoj minuti utakmice, a strijelac je bio Starčević. Samo dvije minute kasnije, Puli je dosuđen jedanaesterac, a Vratković dobiva crveni karton, pa Međimurje ostaje sa igračem manje. Ramadani izvodi jedanaesterac, koji je poništen, no u ponovljenom pokušaju, Ramadani je precizan sa "bijele točke" i Pula povećava vodstvo na 2:0. U 28. minuti Pula povećava vodstvo na 3:0 drugim pogotkom Ramadanija.

Jedini pogotak u drugom poluvremenu djelo je Rivića u 66. minuti utakmice. Ovom visokom pobjedom Pula je napravila veliki korak prema ostanku u ligi, preskočivši svojeg današnjeg protivnika Međimurje, te se sada nalazi na devetom mjestu tablice sa sedam bodova prednosti ispred trenutno posljednjeg Slaven Belupa.