NBA: Bryant prizemljen, Kukoč vrlo dobar

Bojan Poturica • subota, 28.01.2006.

Utakmicu nakon što je zabio 81 koš, Kobe Bryant je protiv Warriorsa zabio "samo" 30, ali je preuzeo kontrolu susreta na kraju. Toni Kukoč je odigrao vrlo svestrano za Buckse...

Nakon 81 koša protiv Toronta, Kobe Bryant tabio je samo 30 protiv Golden Statea, ali je bio precizan kad je bilo najpreciznije. Kobe je naime zabio 25 koševa u četvrtoj četvrtini i produžetku te je vodio Lakerse do pobjede 106:105. Tome je dodao osam asistencija i pet skokova. Smush Parker (17 koševa) i Chris Mihm (12 koševa, 9 skokova) su bili najveća pomoć Kobeu. Baron Davis (29 koševa, 10 asistencija, 3 ukradene lopte) i Mikael Pietrus (20 koševa, 10 skokova), koji je startao umjesto ozlijeđenog Jasona Richardsona, su vodili Warriorse.

Milwaukee Bucksi su pregazili Toronto Raptorse 108:87. Bobby Simmons (18 koševa), Michael Redd (15 koševa, 6 asistencija) i Andrew Bogut (14 koševa, 10 asistencija) su predvodili "srndaće". Toni Kukoč je za 23 minute upisao sedam koševa (šut 3-5), šest asistencija, četiri skoka i jednu blokadu.

Zoran Planinić je za 15 minuta u porazu Netsa u Portlandu sudjelovao s dvije asistencije.