Komentari na tekst: Primorje pružilo čvrst otpor Jugu

Kad se vec spominje desetkovano Primorje mozda se moglo i spomenut da je Jug bio bez Vićana, Vranješa, Sandra Sukna, Ivana Sukna i Obradovića. Sitnica :)
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 3.577
25. travnja 2010. u 15:36
upravo tako, jug dođe bez 5 igrača, od čega 3 iz prvih 7 i od prve minute laganicom dobiju utakmicu (krenuli su sa 3:0), a naslov kako su primorjaši pružili čvrst otpor i kroz teks još i desetkovani primorjaši. krajnje neobjektivno
Pristupio: 21.07.2006.
Poruka: 476
25. travnja 2010. u 15:40
e baš nije tako. jug sebi može priuštit da mu ne igra pola momčadi, roje nije nikoga odmara, poanta je u ozljedama. vi doli secirate svaku dlaku.
Poruka: 485
25. travnja 2010. u 20:10
Pa kakve veze ima jel si moze ili ne priustit, ako je vec izvjestaj sa utakmice onda nek se napise posteno, nije valjda problem i to prepisat.
Poruka: 476
25. travnja 2010. u 20:32
prepisat? a odakle je to prepisano?
[uredio Bora Drljača - 25. travnja 2010. u 20:32]
25. travnja 2010. u 21:56
Kako si to jug može priuštit, pa nema 20 igrača pod ugovorom, nego je umjesto ovih 5 igralo 5 juniora, pa je krajnje neobjektivno naglasit 3 izostanka primorjaša. ali očito su i juniori juga dovoljno dobri za pobjedit u gostima 3. ekipu hrvatske
25. travnja 2010. u 21:59
a izvještaj nije prepisan nego je iz statistike izvučeno par rečenica, a očito je da se nije pogledalo utakmicu. npr. jug je poveo 3:0 na samom startu i pobjeda nije dolazila u pitanje niti jednom, pa kakav je to onda čvrst otpor
Poruka: 476
25. travnja 2010. u 23:20
je na tv-u sve pršti od vaterpola:-)
26. travnja 2010. u 14:00
pa može se pogledat i na bezenu ne samo na tv-u. a ako se nije gledalo odakle zaključak da je primorje pružilo dobar otpor (a još i nije)?
Poruka: 476
26. travnja 2010. u 15:24
je svi žive u rijeci. možda iz statistike? neko gubi nakon 2 četvrtine jedan razlike i meni se čini da je dobar otpor ti sviraj šta te volja