Supersport Prva NL, 29. kolo, 03.05.2024, 14:50 h, Gradski stadion
Suci: Ivan Vukančić (Benkovac), Stipe Brajković (Šibenik), Kristijan Kuduz (Vrlika)
Mateo Topić 74' (11m)
Sesvete

Sesvećani uzeli sva tri boda u sadržajnom dvoboju protiv Vukovara

Mihaela Bradovski • petak, 03.05.2024.

U prvom susretu 29. kola SuperSport Prve NL Sesvete su gostovale kod Vukovara i upisale su pobjedu 1:0. U zanimljivom susretu pobjedu je osigurao Mateo Topić pogotkom iz kaznenog udarca...

Ivan Aleksić
59'
9
Törles Knöll
59'
22
Mateo Andačić
66'
19
Marlon Roos Trujillo
66'
20
Kristijan Čabrajić
78'
Niko Cindrić
32'
25
Dominik Braun
46'
17
Ante Matić
46'
9
Karlo Perić
78'
14
Lovro Lazar
90'+4'
Mario Rac

Vrlo zanimljiv dvoboj odigran je u Vukovaru gdje su gostovale Sesvete i uzele sva tri boda. Pobjedu gostima donio je Mateo Topić, a svakoj momčadi pripalo je po jedno poluvrijeme.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvom dijelu opasniji su bili domaćini, ali vratar Toni Šušković u nekoliko navrata odlično je reagirao.

U prvih pola sata prijetili su Pelko i Baković, a u 36. minuti greda je spasila goste. Sjajno je opalio s ruba kaznenog prostora Wehrmann, ali lopta je zatresla gredu.

Do kraja prvog dijela prijetili su i Pelko i Biljan, a sjajnu šansu imao je u 45. minuti Gonzalez koji je prebacio vratara, ali s gol linije u posljednji trenutak izbija Brigić.

U drugom dijelu odmah su zaprijetili Mustedanagić i Baković, ali nisu bili precizni.

U posljednjih 20 minuta gosti ulaze sjajnom prilikom za Topića koji ne zabija, a četiri minute kasnije Matić pada nakon duela s Rugaševićem i dosuđen je kazneni udarac. Izveo ga je Topić i pogodio za 1:0.

Do kraja susreta gosti su mogli i povećati prednost, sjajnu priliku imao je Sušak, ali nije zabio.