Kadeti Hajduka u raspucavanju s 11 metara svladali Lokomotivu i osvojili trofej Kupa

Mihaela Bradovski • srijeda, 08.05.2024.

Hajdukovi kadeti pobjednici su Hrvatskog nogometnog kupa. U finalu su boljim izvođenjem jedanaesteraca svladali Lokomotivu...

Na igralištu Rudeša danas se održavaju finalni susreti Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe kategorije. U najranijem terminu na rasporedu je bilo finale kadeta.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hajduk je igrao protiv Lokomotive i osmi put osvojio trofej pobjednika Kupa u konkurenciji kadeta.

Splićani su slavili boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon 90 minuta bilo je 0:0, a u raspucavanju Lokosi niosu realizirali svoje udarce u četvrtoj i petoj seriji te su upisali poraz.

Hajduk je u 90 minuta imao više izglednih prilika, Bruno Durdov koji je debitirao protiv Varaždina za seniore propustio je nekoliko sjajnih situacija, ali na kraju je pobjeda upisana u raspucavanju.

Već u prvoj seriji Maroje Kostopeč obranio je udarac Milišića da bi u četvrtoj seriji Ivan Bosančić obranio pokušaj Noe Godeca, a u petoj seriji Petar Zvonimir Kostelac pucao je pokraj gola.