Lucija Ćirić Bagarić u dva seta nadigrala bivšu Top 50 igračicu svijeta

Mihaela Bradovski • utorak, 30.04.2024.

Hrvatska tenisačica Lucija Ćirić Bagarić upisala je pobjedu u prvom kolu Challengera u Lleidi. Nadigrala je u dva seta 74. igračicu svijeta Oceane Dodin...

Lucija Ćirić Bagarić odlično je krenula na Challengeru u Lleidi. U prvom kolu turnira nadigrala je Francuskinju Oceane Dodin od koje je bila bolja s dva puta po 6:4.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ćirić Bagarić trebala je za pobjedu sat i 20 minuta, Francuskinja je imala dosta problema na svom početnom udarcu i upisala je poraz.

Hrvatska tenisačica u prvom setu došla je do dvostrukog breaka, povela je s 5:2 da bi Dodin uspjela vratiti jedan izgubljeni servis, no ne i drugi.

Nakon što je osvojila prvi set sa 6:4, Ćirić Bagarić je relativno brzo u drugom setu došla do breaka prednosti, Dodin se uspjela vratiti, ali kod 4:4 Lucija radi novi break i odlazi do pobjede.

U drugom kolu igrat će protiv Osorio ili kvalifikantice.