SuperSport HNL, 34. kolo, 10.05.2024, 18:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ivana Martinčić (Koprivnica), Goran Pataki (Đakovo), Dino Knez (Osijek), Antonio Škobić (Osijek)
Rudeš
Susret počinje u 18:00 sati.
 Još su ostala samo tri kola SuperSport HNL-a, a u prvom susretu 34. kola Gorica na svom stadionu igra protiv posljednjeplasiranog Rudeša.
1' Počeo je susret.
4' Prvi pokušaj na susretu, Majstorović je pucao s desetak metara, Marković brani. Niti minutu kasnije Pršir ubacuje loptu u kazneni prostor, ali Leš glavom puca pokraj gola.
12'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Jan Doležal.
14'
GOL! Gorica - Rudeš 0:1
Mrežu je zatresao Aleksa Latković. Asistent je Vilim Krušlin.
14' Rudeš vodi 1:0! Odličan napad gostiju, lopta na lijevu stranu za Krušlina koiji odmah u sredini pronalazi Latkovića koji iz prve zabija za vodstvo!
19' Ante Ćorić pucao je izvana, lopta je nezgodno odskočila pred Radoševićem koji ju je uspio odbiti u korner.
21'
Žuti karton dobio je Mateo Leš.
30' Greda! Lopta je bila u 16 metara Rudeša, gosti nisu uspjeli očistiti, pucao je glavom Mitrović, ali lopta pogađa gredu.
39' Brani Marković, Mrzljak je pucao, ali Marković je uspio odbiti loptu nakon čega je obrana očistila opasnost.
43' Dobar udarac Matkovića izvana, ali bio je Marković spreman i na to. Vratar Rudeša danas vrlo koncentriran.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Ante Matej Jurić.
46'
Izmjena! Izlazi Valentino Majstorović, ulazi Dino Štiglec.
46'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Andrej Lazarov.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
57' Puno bolji ulazak Gorice u drugo poluvrijeme, novi igrači promijenili su stanje na terenu.
60'
GOL! Gorica - Rudeš 1:1
Mrežu je zatresao Ante Matej Jurić. Asistent je Josip Mitrović.
60' Gorica poravnava, Mitrović je dao dobru loptu u prostor, Jurić dolazi sam pred vratara i lijepo ga prebacuje te zabija za 1:1.
64' Još jedna sjajna prilika za Jurića, ovaj put Krušlin je uspoio odbiti loptu u korner kada je ona već prošla Markovića.
65'
Izmjena! Izlazi Rijad Mašala, ulazi Fran Topić.
65'
Izmjena! Izlazi Marin Kuzmanić, ulazi Roko Brajković.
69'
GOL! Gorica - Rudeš 2:1
Mrežu je zatresao Josip Mitrović. Asistent je Dino Štiglec.
69' Gorica je došla do preokreta! Odlična akcija domaćina, lopta na lijevu stranu za Štigleca koji ubacuje u sredinu, a tamo se najbolje snalazi Mitrović i zabija za preokret.
76'
Crveni, isključujući karton dobio je Josip Mitrović.
76' Izravni crveni karton za Mitrovića, vrlo neoprezan start na gležanj Topića, Martinčić je prvo pokazala žuti karton, a nakon VAR provjere ipak crveni.
78'
Izmjena! Izlazi Ante Ćorić, ulazi Bartol Kunert.
78'
Izmjena! Izlazi Duje Korač, ulazi Vinko Petković.
78'
Izmjena! Izlazi Mario Matković, ulazi Alexander Munksgaard Nielsen.
85' Pokušaj Petkovića s ruba kaznenog prostora, ali lopta završavca u bloku.
86'
Žuti karton dobio je Bartol Kunert.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Luka Vrzić.
90'+2' Sporna situacija, Petković je poslao loptu prema golu, dostigao ju je Munksgaard, prije nego je prešla crtu ili ne, ostaje upitnik, VAR kaže nema gola.
90'+3'
Žuti karton dobio je Vilim Krušlin.
90'+7' Kraj, pobjeda Gorice 2:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!