Silvije Begić u 86. minuti poništio Dakuov gol i spasio Ural od poraza

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 29.04.2024.

U 26. kolu ruske Premier lige Ural je u gostima remizirao protiv Rubina. Domaćin je vodio golom Mirlinfda Dakua, a izjednačio je Silvije Begić...

Bivši HNL-ovci bili su u glavnoj ulozi u dvoboju 26. kola ruske Premier lige. Rubin je u Kazanu ugostio Ural, a susret je okončan bez pobjednika.

Igraj na utakmice ruske Premijer ligi na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rubin se nalazi u sigurnoj zoni i ne brine za ostanak u ligi, ali Uralu su bodovi vrlo bitni. Trenutno je na pretposljednjoj poziciji, ona vodi izravno u niži rang, ali nakon ovog remija, tri momčadi iznad njega imaju tek bod više.

Rubin je poveo u 43. minuti pogotkom bivšeg igrača Osijeka Mirlinda Dakua koji je svladao Pomazuna.

Dakuu je ovo sedmi ovosezonski gol, a bio je strijelac i u prošlom kolu u velikoj pobjedi u gostima kod Zenita.

Ovaj put njegov pogodak nije bio dovoljan za pobjedu, u 86. minuti bivši igrač zaprešićkog Intera Silvije Begić pogodio je za 1:1.

Danijel Miškić i Silvije Begić kod gostiju su bili u prvih 11, Begić je odradio cijelu utakmicu, a Miškića je u 72. minuti zamijenio Kaštanov.