SuperSport HNL, 32. kolo, 28.04.2024, 17:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Fran Jović (Zagreb), Hrvoje Radić (Split), Anto Marić (Zagreb), Ante Jurić (Split)
0:3(0:1) Osijek
Ramon Mierez 45'+1', 52', 80'
Osijek
Susret počinje u 17:00 sati.
 Neopterećena Gorica u pretposljednjem susretu 32. kola SuperSport HNL-a dočekuje na svom stadionu Osijek koji je u borbi za mjesto koje vodi u Europu i bodovi su mu neophodni.
1' Počeo je susret.
3' Odlična prilika za Osječane, Jugović je dobio loptu u 16 metara, bio je sam na desetak metara, ali odlično brani Banić.
15' Osijek ima inicijativu i bolji je protivnik, ali Gorica se dobro brani.
19' Pogreška Goričana, loše dodavanje presjekao je Matković i sjurio se prema golu, pucao je nisko prema suprotnom kutu, ali i to Banić čita.
33' Još jednom dobro prijeti Matković, nakon kornera pucao je prema golu Banića, lopta ide malo preko grede.
43' Najbolja prilika za Goricu u dosadašnjem dijelu susreta. Ubačena lopta iz slobodnog udarca, do nje dolazi Vujović, u odličnoj je poziciji, ali puca vrlo loše.
45' Minuta nadoknade.
45'+1'
GOL! Gorica - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
45'+1' Osijek voidi 1:0! Ubačena lopta u 16 metara, Goričin Matković nije je uspio očistiti, ona dolazi do Miereza koji s desetak metara zabija za vodstvo.
45'+2' Kraj prvog dijela, Osijek vodi 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52'
GOL! Gorica - Osijek 0:2
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Roko Jurišić.
52' Osijek vodi i 2:0! Ponovno Mierez! Jurišić je ubacio s lijeve strane, a Mierez je podmetnuo glavu i zakucao loptu u mrežu za 2:0!
58'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Ante Matej Jurić.
58'
Izmjena! Izlazi Filip Mrzljak, ulazi Marko Soldo.
59' Matković radi probleme domaćinu, Jugović ga je sjajno proigrao, Matković šalje u prazno Maloču, a zatim puca u Banića.
66'
Izmjena! Izlazi Anton Matković, ulazi Domagoj Bukvić.
66'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Enis Cokaj.
70'
Izmjena! Izlazi Luka Kapulica, ulazi Luka Vrzić.
71'
Žuti karton dobio je Renan Guedes.
74' Fantastična obrana Kolića! Pucao je Pršir s 18 metara, Kolić je kasno vidio loptu, ali je uspio odbiti, ona je krenula prema mreži, ali vratar Osijeka iz drugog pokušaja odbija s gol linije.
76' Bukvić za Miereza, Mierez puca, ali Banić ovaj put brani.
80'
GOL! Gorica - Osijek 0:3
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Domagoj Bukvić.
80' Hat-trick Ramona Miereza, Bukvić je bio s loptom u 16 metara i nesebično je dao za Miereza koji lakoćom zabija.
81'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Sekou Matar Sagna.
81'
Izmjena! Izlazi Nikola Vujnović, ulazi Sven Blummel.
83'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Šime Gržan.
83'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Šimun Mikolčić.
85' Gržan je bio u sjajnoj situaciji za novi pogodak, ali iskosa je zatresao gredu!
86'
Izmjena! Izlazi Stjopa Mkrtčjan, ulazi Krešimir Vrbanac.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj u Velikoj Gorici, 0:3.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!