SuperSport HNL, 32. kolo, 27.04.2024, 17:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Dario Bel (Osijek), Marjan Tomas (Vladislavci), Dino Knez (Osijek), Antonio Škobić (Osijek)
0:1(0:0) Dinamo
Gabriel Vidović 46'
Dinamo
Susret počinje u 17:00 sati.
 Dinamo ima još jednom priliku za barem privremeni skok na vrh ljestvice. Mora slaviti u Varaždinu kako bi držao korak s Rijekom u utrci za naslov prvaka.
1' Počeo je susret.
8' Prva situacija na susretu koja je mogla zamirisati na opasnost, Baturina je srušen na 25 metara, dosuđen je slobodni udarac, izveo ga je Petković i pogodio živi zid.
15' Odlična situacija za Špikića, pucao je s 14-15 metara, ali u blok.
20'
Žuti karton dobio je Dario Špikić.
22' Prijete i Varaždinci, Mitrovski je pronašao na desnoj strani Vukčevića koji puca iskosa, ali ne dovoljno opasno.
28' Zanimljiva situacija za Varaždin, primio je loptu na prsa i pucao iskosa u suprotni kut, ali Nevistić lako brani.
29' Dobnra prilika za Modre, Baturina je dao loptu u prostor za Sučića koji ulazi u 16 metara i puca poo zemlji, Zelenika nogom odbija loptu.
32' Vratnica! Raste pritisak Dinama, trajala je opsada kaznenog prostora domaćina, lopta je došla do Sučića koji prvo puca u blok, a zatim gađa suprotnu vratnicu.
36' Spašava sada Theophile! Gužva u 16 metara Dinama, Mitrovski je pucao iskosa iz okreta, lopta prolazi Nevistića, ali pogađa Theophilea na crti.
42' Slobodnjak za Varaždin na više od 25 metara, Postonjski je sjajno opalio, ali malo preko gola.
43'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Takuro Kaneko.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
GOL! Varaždin - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Gabriel Vidović.
46' Dinamo vodi već u prvoj minuti nastavka! Vidović je došao do lopte, namjestio se na 16 metara i pogodio u suprotni gornji kut!
51'
Žuti karton dobio je Ivan Nekić.
61'
Izmjena! Izlazi Ivan Nekić, ulazi Luka Škaričić.
70'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Niko Domjanić.
70'
Izmjena! Izlazi Antonio Boršić, ulazi Leonard Vuk.
71'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Fran Brodić.
71'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Arber Hoxha.
74' Brani Zelenika! Nakon kornera glavom je opalio Petković, Zelenika je obranio, nakon toga puca i Sučić, ali pokraj gola.
75' Brodić je skoro iskoristio nesporazum u obrani, uzeo je loptu i pucao iskosa, u posljednji trenutak spašava Jelenić.
83'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Jurica Poldrugač.
83'
Izmjena! Izlazi Sven Lesjak, ulazi Lamine Ba.
84'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Arijan Ademi.
86' Sjajna prilika za Varaždin, pogriješio je Theophile, Dabro je došao iskosa pred Nevistića i pucao u vanjski dio gola!
89' Dobar pokušaj Ademija nakon ubačaja iz prekida, lopta malo ide pokraj gola.
90'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Rog.
90' Četiri minute nadoknade.