Supersport Prva NL, 28. kolo, 26.04.2024, 15:50 h, Stadion Ivan Laljak-Ivić, Zaprešić
Muhamed Alghoul
46'
9
Josip Tadić
63'
8
Gerald Chibueze Diyoke
63'
24
Vito Matijević
74'
5
Vinko Bičanić
90'+2'
Zinedin Mustedanagić
46'
3
Dario Rugašević
62'
26
Paul Bismarck Tabinas
62'
14
Ivan Aleksić
71'
21
Niko Garić
79'
Dražen Pernar
Susret počinje u 15:50 sati.
1' Krenula je utakmica.
7' Dobar pokušaj Turčina. Prvo uzbuđenje na susretu i udarac s 15 metara odlazi malo iznad grede.
11' Na drugoj strani prvi pokušaj Vukovaraca preko Roosa, ali udarac nije išao u okvir.
14' Pelko je tražio prostor za udarac unutar kaznenog prostora, ali na kraju samo korner.
20' Dobra situacija za goste, Knoll je pokušao prsima spustiti loptu prema golu, no bilo je dosta slabo.
25' Jako obećavajuća situacija za Vukovar, Ross je poslao loptu kroz peterac, nogom je odbio Sajko, a odbijanac je Kolarić poslao iznad grede.
33'
GOL! Jarun - Vukovar '91 1:0
Mrežu je zatresao Luka Dajčer.
33'

Jarun vodi! Luka Dajčer izveo je slobodan udarac sa 17 metar i sjajno, zaista sjajno pogodio pod gredu!

41' Lopta završava u mreži Jaruna, ali dosuđeno je zaleđe Knolla.
45' Pelko je s pet metara pucao u blok. Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Turčin, ulazi Muhamed Alghoul.
46'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Zinedin Mustedanagić.
46' Kreće nastavak.
47' Odmah Mustedanagić u situaciji za gol. Neometan je glavom pucao, ali nije najbolje zahvatio loptu.
58' Mustedanagić iz slobodnog udarca sa 17 metara, no otišlo je to daleko od gola.
62'
Izmjena! Izlazi Kristijan Čabrajić, ulazi Dario Rugašević.
62'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Paul Bismarck Tabinas.
63'
Izmjena! Izlazi Borna Bilobrk, ulazi Josip Tadić.
63'
Izmjena! Izlazi Carlo Mateković, ulazi Gerald Chibueze Diyoke.
69' Odlična situacija za Jarun, lopta u prostor za Muhameda Alghoula, ali na kraju je udarac završio u bloku.
71'
Izmjena! Izlazi Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann, ulazi Ivan Aleksić.
74'
Izmjena! Izlazi Jakov Pranjić, ulazi Vito Matijević.
79'
Izmjena! Izlazi Matija Kolarić, ulazi Niko Garić.
80'
GOL! Jarun - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Ivan Aleksić.
80'

Dobra lopta Jukića za Aleksića u kaznenom prostoru. On se okrenuo oko svoje osi i pucao iskosa s pet metara. Lopta je završila u mreži! Njegov prvi gol ove sezone.

81'
Žuti karton dobio je Niko Garić.
82'
GOL! Jarun - Vukovar '91 2:1
Mrežu je zatresao Karlo Abramović. Asistent je Josip Tadić.
82'

Domaćin je odmah vratio prednost na svoju stranu! Tadić je glavom spustio za Abramovića koji je sjajno ljevicom poentirao za 2:1.

88'
GOL! Jarun - Vukovar '91 2:2
Mrežu je zatresao Ivan Aleksić. Asistent je Zinedin Mustedanagić.
88'

Nakon ubačaja iz kornera Mustedanagić je skrenuo loptu za Aleksića, a Aleksić u mrežu!

90'
Žuti karton dobio je Ivan Radošević.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Aventis Aventisian, ulazi Vinko Bičanić.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!