SuperSport HNL, 31. kolo, 20.04.2024, 19:05 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Patrik Kolarić (Čakovec), Goran Pataki (Đakovo), Ivan Mihalj (Velika Gorica)
0:1(0:1) Hajduk
Aleksandar Trajkovski 12'
Hajduk
Susret počinje u 19:05 sati.
 U drugom susretu 31. kola SuperSport HNL-a Slaven Belupo dočekuje Hajduk. I jedni i drugi imaju rezultate ispod očekivanja i ovdje traže povratak dobrog raspoloženja.
1' Počeo je susret.
4' Prva prilika za Slaven Belupo je propala, Šuto je krenuo prema golu, ali Buljan je dobro reagirao i odbio je loptu i prije udarca.
7' Traje prekid, ukazuje se pomoć Prpiću kojem je stradala arkada u sudaru glavama sa Šutom.
9' Susret je nastavljen, Prpić je dobio povez oko glave.
12'
GOL! Slaven Belupo - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Aleksandar Trajkovski. Asistent je Josip Brekalo.
12' Hajduk vodi 1:0! Brekalo je lijepo ubacio s desne strane na drugu vratnicu gdje utrčava Trajkovski, nitko ga ne prati i Makedonac lakoćom zabija iz blizine!
22' Spašava Sušak! Nekoliko iznimno opasnih ubačaja Brekala, Slaven se panično brani, a Sušak bilježi dvije sjajne obrane. Prvo je obranio pokušaj Odjidje koji je pucao nisko s 11-12 metara, a zatim i odličan pokušaj Kalika poluvisoko u suprotni kut s ruba kaznenog prostora.
30'
Izmjena! Izlazi Mihail Caimacov, ulazi Benedik Mioč.
30' Morao je Caimacov napustiti igru zbog ozljede, u igru je ušao Mioč.
33' Sada spašava i Buljan! Murić je ubacio u kazneni prostor, glavom je u padu pucao Šuto, skrenuo je loptu prema donjem kutu, ali Buljan fantastično reagira.
35' Opasan udarac Mioča izvana, Buljan je bio na lopti i uz manje probleme ju je uspio zaustaviti.
36' Odlična situacija za Sahitija! Odlično se namjestio na udarac, gađao je suprotni kut i promašio za nekoliko centimetara!
42' Još jedna velika prilika za Hajduk! Trajkovski je ubacio u petgerac gdje dolazi Pukštas i glavom promašuje loptu u sjajnoj situaciji.
44' Nova velika obrana Buljana! Ubačena lopta u 16 metara, najviši u skoku bio je Pllana, ali Buljan izvrsno brani!
45' Tri minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog dijela, 0:1!
46'
Izmjena! Izlazi Bujar Pllana, ulazi Daniel Štefulj.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Greda! Ubačena lopta iz kornera i prebačena na drugu stranu gdje je na metar-dva od gola Štrkalj koji puca glavom i pogađa gredu!
58' Prilika za Brekala, ubacio je Sahiti, Brekalo pokušao iz voleja iz teške pozicije, ali nije najbolje zahvatio loptu.
66'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Ivan Perišić.
67' Tražili su domaćini kazneni udarac zbog igranja rukom Uremovića, ali VAR kaže sve je u redu.
69' Vratnica! Nakon kornera Prpić je lagano dirao loptu i ona je odsjela na drugoj vratnici Hajdukovog gola.
72'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Samuel Bakia Nongoh.
78'
Izmjena! Izlazi Vadis Odjidja-Ofoe, ulazi Fahd Moufi.
78'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Laszlo Kleinheisler.
79'
Izmjena! Izlazi Ivan Borna Jelić Balta, ulazi Adrian Liber.
84' Brekalo je dobro ubacio, Pukštas je probao glavom, ali nije dobro zahvatio loptu.
86'
Izmjena! Izlazi Josip Brekalo, ulazi Filip Krovinović.
86'
Izmjena! Izlazi Aleksandar Trajkovski, ulazi Filip Čuić.
89'
Žuti karton dobio je Fahd Moufi.
90' Lepinjica je došao do lopte na 7-8 metara, pucao je vrlo snažno, ali previsoko.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
90'+1'
Žuti karton dobio je Filip Čuić.
90'+6' Kraj, Hajduk odnosi pobjedu 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!