1'
GOL! Cibalia - Zrinski 1:0
Mrežu je zatresao Karlo Išasegi. Asistent je Lukas Buić.
1'

Nakon samo 33 sekunde, Cibalia je došla do prednosti! Buić je ubacio s desne strane, a Išasegi glavom skrenuo u mrežu!

10' Nakon početnog uzbuđenja, igra se primirila.
20' Još jedna prilika za Cibaliju. Išasegi je bio u prvom planu, lijepo je opalio iskosa s 12-13 metara u bliži kut, no obranio je Stanić.
25' Patrick Pejić neće moći nastaviti utakmicu zbog ozljede.
27'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Petar Korov.
27' Miljanić je bio u dobroj poziciji, no pucao je loše - preko gola.
29' Išasegi igra sjajnu utakmicu i izluđuje gostujuću obranu.
39' Zrinski je i dalje bez konkretnijeg udarca prema protivničkom golu.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Domagoj Jelavić.
46' Kreće nastavak.
51'
Žuti karton dobio je Luka Ćubel.
51' Miljanić je pobjegao Ćubelu koji ga je zaustavio u pohodu prema golu. Tražili su domaći izravan crveni karton.
55'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ivijan Svržnjak.
55'
Izmjena! Izlazi Luka Ćubel, ulazi Ajdin Mujagić.
56' Išasegi u šansi, ali od bloka odlazi u korner!
57'
GOL! Cibalia - Zrinski 1:1
Mrežu je zatresao Ajdin Mujagić. Asistent je Amar Pekarić.
58'

Zrinski u nekoliko poteza do poravnanja. Ispucao je Stanić prema naprijed, Dogan je proigrao Pekarića, a on proslijedio za MUjagića u kaznenom prostoru koji lako iz blizine šalje u gol.

64' Dobra kombinacija domaćina, lopta dolazi do Miljanića koji je petom ostavlja za natrčalog Bosaka, no njegov udarac nije dovoljno opasan za Stanića.
65'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Martin Vrdoljak.
67'
Žuti karton dobio je Renato Kelić.
72'
Žuti karton dobio je Mato Stanić.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Lozić, ulazi Filip Jazvić.
77'
Izmjena! Izlazi Patrick Stanić, ulazi Domagoj Stranput.
80' Ulazimo u posljednjih deset minuta, pokušavali su i jedni i drugi kreirati neku opasnost, ali ona ključna dodavanja nisu bila dobra.
86'
Žuti karton dobio je Marin Kuzminski.
87'
Izmjena! Izlazi Filip Markanović, ulazi Tino Agić.
87' Vratnica! Lopta je došla na rubu kaznenog prostora do Dogana, on se dobro namjestio i gađao poluvisoko u kut, ali lopta pogađa vratnicu.
89' Velika prilika za Jazvića, ali jako loše je reagirao. Lopta je ubačena u kazneni prostor, došla je do Jazvića na pet metara, a on umjesto da je samo pošalje u mrežu komplicira, loe štopa loptu i ona odlazi van terena.
90'
GOL! Cibalia - Zrinski 1:2
Mrežu je zatresao Domagoj Jelavić.
90' Pe minuta nadoknade.
90' Preokret Zrinskog! Mato Stanić je ubacio iz slobodnog udarca, a Jelavić je glavom poslao loptu preko istrčalog vratara Kovačevića!
90'+3' Jazvić atraktivno iz voleja, ali uz manje probleme brani Stanić.
90'+6' Kraj, Zrinski preokretom dolazi do pobjede.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!