Supersport Prva NL, 24. kolo, 28.03.2024, 15:30 h, Dugopolje, ŠC Hrvatskih vitezova
Suci: Antonio Škobić (Čepin), Igor Babić (Orahovica), Marko Reljan (Osijek)
Ivica Vidović
72'
21
Dražen Bagarić
81'

Petrick Junior Osei Kesse
46'
25
Dario Sivonjić
69'
22
Sirong Li
81'
16
Dino Tomas
87'
18
Matija Tunjić
87'
Petra Mandić
Susret počinje u 15:30 sati.
1' Počeo je susret.
10' Dubrava je bolje ušla u utakmicu, imala je nekoliko pokušaja prema golu, ali zasad ne i opasnih. No svakako bolji start gostiju.
20' Nakon dobrih početnih 15-ak minuta Dubrave, počelo je i Dugopolje igrati bolje te je prebacilo težište igre na polovicu gostiju.
27' Greda! Prva konkretna prilika na susretu, lopta je ubačena s lijeve strane, glavom puca Bruno Zdunić, ali lopta pogađa gredu!
29' Ljubić je probao izvana, ali neprecizno.
30' Spašava Janjiš s gol linije! Sve je krenulo lošim dodavanjem Mustapića prema Ikenni, domaćin je izborio loptu, ona brzo dolazi do Zdunića koji je sam pred golom, prebacuje vratara, ali u posljednjem trenutku Janjiš s gol linije izbiuja i spašava.
38' Dobra situacija, ali loša realizacija. Kekez je ubacio s desne strane, u sredini je bio Janjiš koji nije dobro zahvatio loptu.
39'
Žuti karton dobio je Luka Bradarić.
42' Rodić je dobio loptu na drugoj vratnici, lako se riješio čuvara, pucao u bliži kut gdje je Mustapić dobro postavljen.
43' Dobra polukontra Dubrave, Juranović je dao povratnu loptu za Janjiša koji puca, a lopta od bloka ide u korner.
44'
Žuti karton dobio je Ivan Rodić.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Posinković, ulazi Petrick Junior Osei Kesse.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Prvi pokušaj u drugom dijelu, Josip Palić je ubacio, Kekez pucao glavom, ali preko gola.
61'
Žuti karton dobio je Duje Ljubić.
62' Odbijala se lopta u 16 metrara i došla do Ikenne koji puca snažno s 15 metara, ali i neprecizno.
63'
Žuti karton dobio je Luka Kekez.
69'
Izmjena! Izlazi Clement Ferdinand Chigozie Ikenna, ulazi Dario Sivonjić.
70'
Žuti karton dobio je Ivan Bošnjak.
71' Malo je nedostajalo, Šaranić je ubacio pred gol, Bradarić je bio nekoliko centimetara prekratak.
72'
Izmjena! Izlazi Duje Ljubić, ulazi Ivica Vidović.
73' Toma Palić ubacio je na drugu vratnicu gdje glavom puca Kesse, a lopta ide u korner.
81'
Izmjena! Izlazi Noa Vugrinec, ulazi Sirong Li.
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Rodić, ulazi Dražen Bagarić.
83' Prvi konkretniji pokušaj Dugopolja u drugom dijelu, Vidović je pucao s 15 metara, ali Mustapić dobro brani.
87'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Dino Tomas.
87'
Izmjena! Izlazi Dragan Juranović, ulazi Matija Tunjić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Zdunićev udarac izvana prolazi pokraj vratnice.
90'+5' Kraj u Dugopolju, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!