SuperSport Hrvatski kup, Četvrtfinale, 27.02.2024, 18:00 h, Gradski stadion u Poljudu
Susret počinje u 18:00 sati.
1' Počeo je susret.
6' Prva situacija koja je mogla biti vrlo ozbilja, Dajaku je poslao loptu u peterac, uklizao je Livaja i malo zakasnio.
16' Greda! Sjajno je opalio s 20 metara Postonjski i snažnim udarcem zatresao gredu od koje se lopta odbija ispred gol linije! Puno sreće za Lučića!
23'
Izmjena! Izlazi Zvonimir Šarlija, ulazi Josip Elez.
23' Šarlija ne može nastaviti, Karoglan je prisiljen na zamjenu.
25' Evo prijetnje Hajduka! Brekalo je pronašao Mikanovića koji snažno puca iskosa pokraj gola!
29' Loša reakcija Lučića pa vatra u 16 metara Hajduka, Drožđek je prvo promašio cijelu loptu na 6-7 metara, a onda je Belcar pucao u blok.
32' Vratnica! Ponovno je Varaždin sjajno zaprijetio, opalio je snažno Drožđek i pogodio vratnicu od koje se lopta odbija u Lućiča, puno sreće za Hajduk!
34'
Žuti karton dobio je Anthony Kalik.
42'
GOL! Hajduk - Varaždin 1:0
Mrežu je zatresao Ismael Diallo. Asistent je Josip Elez.
42' Hajduk iz glavometa dolazi do vodstva! Nakon nerkoliko odvijanja lopte glavom, Elez ju je poslao pred gol gdje Diallo bježi Drožđeku i pogađa iz blizine za 1:0.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2'
Žuti karton dobio je Luka Jelenić.
45'+3'
GOL! Hajduk - Varaždin 2:0
Mrežu je zatresao Filip Krovinović.
45'+3' Hajduk vodi 2:0! Sjajan pogodak Filipa Krovinovića iz slobodnog udarca s nekih 18-19 metara. Lopta u kut, Zelenika bez šanse!
45'+4' I odmah kraj prvog dijela, 2:0!
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Rokas Pukštas.
47'
Žuti karton dobio je Karlo Lusavec.
49' Vrlo opasan pokušaj Dajakua prema suprotnom gornjem kutu.
50' Greda! Ovaj put nakon kornera glavom je pucao Livaja, lopta pogađa gredu i odbija se na gol liniju!
61'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi David Mištrafović.
61'
Izmjena! Izlazi Josip Brekalo, ulazi Yassine Benrahou.
61'
Izmjena! Izlazi Leon Dajaku, ulazi Laszlo Kleinheisler.
61'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Niko Domjanić.
61'
Izmjena! Izlazi Karlo Lusavec, ulazi Jurica Poldrugač.
62' Dvije situacije za zabilježiti pred Hajdukovim golkom. Neposredno prije izmjene Drožđek je opasno pucao, ali obranio je Lučić, a nakon izmjene Lučić je prilikom ispucavanja pogodio Domjanića i lopta ide u gol aut.
64'
GOL! Hajduk - Varaždin 3:0
Mrežu je zatresao Laszlo Kleinheisler. Asistent je Marko Livaja.
64' Hajduk vodi 3:0! Dupli pas izmijenili su Livaja i Kleinheisler, a Mađar je iz blizine matirao Zeleniku!
67'
GOL! Hajduk - Varaždin 4:0
Mrežu je zatresao Josip Elez. Asistent je Yassine Benrahou.
67' Varaždinska obrana prilikom prekida nema odgovor na Hajdukove kombinacije, Benrahou je ubacio, a Elez zakucao glavom za 4:0!
69' Kazneni udarac za Hajduk! Ba ruši Pukštasa!
70'
Izmjena! Izlazi Dino Mikanović, ulazi Filip Čuić.
70'
Žuti karton dobio je David Mištrafović.
70'
Izmjena! Izlazi Lamine Ba, ulazi Luka Škaričić.
72' Livaja izvodi kazneni udarac i zabija za 5:0, Zelenika je bio na lopti, ali nije je zadržao!
72'
GOL! 5:0! Najstrožu kaznu realizirao je Marko Livaja.
80'
Žuti karton dobio je Marko Livaja.
81'
Žuti karton dobio je Josip Elez.
83' Livaja pronalazi Čuića koji je sam pred Zelenikom i puca pokraj gola.