SuperSport Hrvatski kup, Četvrtfinale, 27.02.2024, 15:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Patrik Kolarić (Čakovec), Ivan Starčević (Bjelovar), Nikola Kečkiš (Virovitica)
Lokomotiva
Lokomotiva
Robert Mudražija 51'
1:0(0:0) Osijek
Osijek
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret.
4' Lokomotiva je prva došla do prilike, Mudražija je u dobroj situaciji loše reagirao.
15' Bez previše uzbuđenja u dosadašnjem dijelu susreta, igra se ravnopravno i bez pravih prilika.
22' Nakon ubačaja iz kuta, najviši u skoku bio je Almasi ali Šubarić brani njegov pokušaj. Odmah na drugoj strani prijete i domaćini, no Šotiček puca preko gola.
32'
Žuti karton dobio je Šime Gržan.
35' Vrlo siromašno poluvrijeme što se tiče prilika i općenito događanja, nema opreviše rizika niti na jednoj strani.
45'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
45'+2' Kraj slabog prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Šime Gržan, ulazi Renan Guedes.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Vedran Jugović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50'
Žuti karton dobio je Slavko Bralić.
51'
GOL! Lokomotiva - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Robert Mudražija. Asistent je Mateo Marić.
51' Lokomotiva vodi 1:0! Canjuga je ubacio iz slobodnog udarca, lopta je došla do Marića koji je glavom šalje pred gol, tamo je Mudražija i iz blizine zabija!
59' Mogli su Osječani do poravnanja, Duarte je u 16 metara pronašao Prekodravca koji iz okreta nije najbolje zahvatio loptu.
61'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Jon Mersinaj.
61' Lokomotiva ostaje s igračem manje, Mersinaj je skrivio prekršaj na 17 metara i zaradio drugi žuti.
63'
Izmjena! Izlazi Fran Žilinski, ulazi Marin Leovac.
63'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Matej Matić.
63'
Izmjena! Izlazi Ivan Canjuga, ulazi Duje Čop.
65' Odlična obrana Šubarića, Bralić je nakon kornera pucao glavom, vratar je odbio u korner.
73'
Žuti karton dobio je Renan Guedes.
75' Još jedna sjajna obrana Šubarića! Snažno je opalio Prekodravac iz voleja s desetak metara, ali Šubarić brani.
76'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Anton Matković.
76'
Izmjena! Izlazi Marin Prekodravac, ulazi Enis Cokaj.
83' Kazneni udarac za Osijek! Pucao je izvana Omerović, lopta pogađa u ruku Marića!
86' BRANI ŠUBARIĆ! Vratar Lokosa sjajno je pročitao udarac Miereza s 11 metara i zadržao Lokomotivu u vodstvu!
87'
Žuti karton dobio je Robert Mudražija.
90' Sedam minuta nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Feta Fetai.
90'+8' Kakva obrana Šubarića!!!! Nogom u padu s gol crte je obranio pokušaj Matkovića koji bi Osijek spasio od poraza!
90'+9' Lokomotiva je u polufinalu, a junak je Zvonimir Šubarić!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!