Odlični Hezonja predvodio Real Madrid do pobjede kod Tomićevog Joventuta

Petar Jenjić • nedjelja, 23.04.2023.

Mario Hezonja bio je najbolji strijelac Real Madrida u gostujućoj prvenstvenoj pobjedi protiv Joventuta...

Danas je u sklopu 29. kola španjolske ACB lige do 23. pobjede stigao madridski Real koji je igrao na neugodnom gostovanju kod Joventuta, aktualnog polufinalista Eurokupa.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Kraljevski klub je to druge uzastopne prvenstvene pobjede stigao rezultatom 86:76, a protivniku tako nanio 11. poraz sezone, a prvi nakon dva uzastopna slavlja.

Do pobjede ga je predvodio Mario Hezonja koji je susret zaključio s 20 poena (3/4 za dva, 4/6 za tricu, slobodna bacanja 2/3), tri skoka i dvije asistencije za 22 minute u igri.

Najbolji je kod Joventuta bio Andres Feliz s 13 koševa i pet asistencija. Nije ovo bio dan Ante Tomića koji je šutirao samo 2/10 iz igre i 2/3 slobodna bacanja za šest poena, pet skokova i četiri asistencije za 17 minuta u igri.