Kotarski s PAOK-om u polufinalu Kupa, Panathinaikos eliminiran u Kleinheislerovom debiju

Mihaela Bradovski • četvrtak, 26.01.2023.

Nogometaši PAOK-a izborili su prolaz u polufinale Grčkog kupa nakon što su u uzvratu remizirali 1:1 protiv Panathinaikosa...

Panathinaikos nije uspio u uzvratu dostići zaostatak iz prvog susreta Grčkog kupa protiv PAOK-a. Momčad iz Soluna slavila je u prvom susretu na svom travnjaku s 2:0 i u uzvratu je sačuvala tu prednost.

Od početka je bilo burno, zakuhalo se već u prvim minutama, a nadu Panathinaikosu da se može vratiti u borbu za prolaz dao je bivši veznjak Rijeke Adam Gnezda Čerin koji je postigao lijep pogodak za vodstvo.

Međutim, gosti su predvođeni Dominikom Kotarskim spriječili drugi pogodak, a sve je bilo jasno kada je u 78. minuti Nelson Oliveira zabio za 1:1.

Kod Panathinaikosa cijelu utakmicu odigrao je Zvonimir Šarlija kao i bivši Riječanin Gnezda Čerin dok je nekadašnji igrač Lokomotive Enis Cokaj odradio prvo poluvrijeme.

Debi u dresu Panathinaikosa imao je Laszlo Kleinheisler koji je ušao u igru u 80. minuti. Na drugoj strani cijelu utakmicu odradio je Kotarski.