Vida pokrenuo preokret AEK-a u gostima kod fenjeraša

Branimir Korać • nedjelja, 22.01.2023.

U 19. kolu grčkog prvenstva AEK gostuje kod Ionikosa i tražio je tri očekivana boda. Međutim, stvari nisu išle smjerom koji je očekivao, a AEK je iz minusa čupao Domagoj Vida...

Iako je Ionikos posljednji na ljestvici, a AEK u borbi za naslov prvaka, AEK se našao u problemima i gubio je sve do 82. minute kada je Domagoj Vida zabio za 1:1.

Ionikos je poveo u 38. minuti pogotkom Sebe, a AEK je neuspješno pokušavao doći do poravnanja sve do 82. godine.

Tada Gačinović dobro puca, a domaći igrači skreću loptu u korner, a nakon kornera najviši je u skoku Domagoj Vida koji glavom šalje loptu u donji kut za 1:1.

Vida je bio na travnjaku od prve minute, a u 41. minuti zaradio je i žuti karton.

U 93. minuti AEK je stigao do potpunog preokreta, a strijelac za 1:2 bio je švicarski internacionalac Steven Zuber.