[VIDEO] Modriću poluvrijeme u remiju s Meksikancima, Barca bez pobjednika sa 'Starom damom'

Matej Kačan • srijeda, 27.07.2022.

Španjolski nogometni velikani Barcelona i Real Madrid nastavljaju svoje pripreme u SAD, a oboje su sinoć upisali remije. Barcelona je odigrala 2:2 s Juventusom, a Real isti rezultat s Meksikancima...

Hrvatski kapetan Luka Modrić dobio je prvo poluvrijeme na terenu u remiju svog Real Madrida s meksičkim Club Americom na prijateljskom susretu koji se odigrao u San Franciscu.

Modrić je izašao na odmoru pri rezultatu 1:1 nakon pogodaka Martina u petoj i Benzeme u 22. minuti. U drugom poluvremenu pala su dva gola iz dva penala, strijelci su bili Hazard i Fidalgo.

2:2 je odigrala i Barcelona protiv Juventusa na Cotton Bowlu u Dallasu. U prvih 11 zaigrao je Robert Lewandowski koji se nije upisao u strijelce, već je dva gola zabio Ousmane Dembele.

No, i Juventus je imao dvostrukog strijelca u Moiseu Keanu, a u prvih 11 kod Bianconera krenuo je Angel Di Maria.