Split upisao i drugi poraz u Sloveniji, ovaj put bolji je bio Rabotnički

Branimir Korać • srijeda, 24.06.2015.

Nogometaši Splita nisu uspjeli doći do prve pobjede na pripremama u Sloveniji. Za protivnika su u drugom susretu imali Rabotnički iz Skoplja koji je slavio s 2:1...

Iako će se svi složiti da u pripremama rezultat nije primaran već su važne neke druge stvari, nije ugodno gubiti. Split je upisao već drugi poraz na pripremama u Sloveniji, a nakon Domžala, bolji je bio i Rabotnički.

Protiv Rabotničkog momčad Zorana Vulića bila je bliže pobjedi nego što je to bila u susretu protiv Domžala, no u završnici je pala i upisala poraz.

Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, ostalo je 0:0 iako je Split izgledao opasnije u tom dijelu, a sve do zadnjih 15 minuta susreta bio je bolja momčad.

To je naplatio pogotkom u 62. minuti, strijelac je bio Miro Slavica nakon dodavanja Budakova, ali prednost nije zadržana.

Rabotnički je u zadnjih 15 minuta napravio preokret i golovima Anenea i Sahitija odnio pobjedu 2:1.

Za Split su u ovom susretu igrali Zagorac, Žderić, Rrahmani, Obšivač, Rugašević, Blagojević, Vidović, Grubišić, Špehar, Mrkonjić, Bagarić, a u drugom dijelu Bečić, Galović, Majstorović, Vrgoč, Woon, Pervan, Faletar, Paponja, Tomašević, Roglić, Perčić, Slavica, Budakov, Samac.