Vedran Attias • ponedjeljak, 02.11.2009.

Bivši najbolji igrač svijeta, Ronaldo Luis Nazario de Lima, zabio je dva pogotka za svoj Corinthians, no niti to im nije bilo dovoljno za pobjedu...

Genijalni Ronaldo zabio je nova dva pogotka za Corinthians. Bivši najbolji nogometaš svijeta sigurno je s bijele točke zabio za vodstvo kod Palmeirasa nakon 39 minuta igre da bi u 64. sjajnom reakcijom pokazao kako još ima brzine u njemu. Na njegovu i žalost njegove momčadi, Mauricio je sedam minuta prije kraja postavio konačnih 2:2.

33-godišnji sjajni napadač u karijeri je nastupao i redovito tresao mreže za Cruzeiro, PSV, Barcelonu, Inter, Real, Milan i od ove sezone za Corinthians. Iako je iza njega niti sam vjerojatno ne zna koliko ozljeda i operacija, Ronaldo je već zabio 12 golova za brazilski klub.