Koper do devetog remija, Zahora strijelac

Branimir Korać • nedjelja, 01.10.2006.

Nogometaši Kopra specijalizirali su se za remije. U susretu 12. kola slovenskog prvenstva ubilježili su čak deveti remi, ovaj put na gostovanju kod Bele Krajine igravši 2:2...

Koprani su poveli već u drugoj minuti pogotkom Dinamovog igrača na posudbi Darija Zahore, ali domaćin već u devetoj minuti preko Pezdirca poravnava. U samoj završnici, u 88. minuti bivši Varteksovac Oskar Drobne iz jedanaesterca ponovno dovodi Koper u vodstvo i kada se činilo da će konačno prekinuti niz remija, Pezdirc poravnava na 2:2 i donosi gostima novi remi.

U drugom današnjem susretu slabi Factor na svom travnjaku poražen je sa 4:1 od Nafte iz Lendave.