Real teško kroz Sevillu, teška ozljeda Cicinha

Branimir Korać • nedjelja, 24.09.2006.

U prvom susretu četvrtog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real je svladao tijesno Betis s 1:0. U sadržajnom susretu Madrižaniu su ranim pogotkom došli do pobjede, ali čini se ostali i bez važnog braniča Cicinha...

Tri boda s gostovanja kod Betisa Realu su uvijek puno značila. Ovaj put Real je skupo platio ta tri boda obzirom da je čini se na veći dio sezone ostao bez Brazilca Cicinha. Cicinho je u 29. minuti iznešen s terena, a sumnja se kako je zaradio puknuće ligamenata koljena što znači dugu pauzu.

Inače Real je slavio 1:0, a pogodak je postignut već u šestoj minuti. Svoj prvijenac u dresu Reala postigao je Mahamadou Diarra, ovogodišnje pojačanje iz Lyona.