Borussia propustila priliku za vrh

Petar Plevnik • petak, 29.09.2006.

U prvom susretu šestog kola Bundeslige, Borussia i Hannover odigrali su u Dortmundu bez pobjednika, 2:2. Iako su domaćini dva puta bili u prednosti, gosti su uspjeli travnjak napustiti neporaženi...

Dortmundska Borussia propustila je sjajnu prigodu da barem na jedan dan zasjedne na čelo Bundeslige. Unatoč činjenici da su dva puta bili u vodstvu, crno-žuti nisu uspjeli doći do pobjede protiv Hannovera.

Domaćine je u vodstvo doveo Smolarek već u šestoj minuti. Mreže su mirovale sve do 74. minute kada su gledatelji na Signal Iduna Parku vidjeli tri pogotka u razdoblju od samo četiri minute. Najprije je Hashemian u 74. minuti izjednačio za goste, da bi samo dvije minute kasnije Smolarek svojim drugim pogotkom ponovno doveo Borussiju u vodstvo. Ipak, gosti se ne predaju te preko Hustija u 78. minuti dolaze do vrijednog boda.