Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2005.
Poruka: 6.361
09. svibnja 2024. u 07:55

alegrie sa juventusom nije ni u lp-u,xabi u barci i onaj u psg-u mogu sanjati o finalu lp-a koje su klopp.tuchel,haynckes osvojili,,,,,a ,jeste,,mourinho,,,taj ni conference ligu ne osvaja više

bayern zakinut za mogući produzetak,,,,od dvije kurve koje kukaju o poštenju i da su zakinute,ona koja nesto vise zaradi za noć u finalu,,,

Sudac utakmicu produži 9 min.

U 10:35 min produžetka diže dva prsta - što se moglo protumačiti "produžio sam za još dvije minute", znači 11 ili 12:35.

Na kraju se igralo - 15 minuta nadoknade!

Cirkus. 🤡

Vidi cijeli citat

produžeci su bili opravdani, i jedni drugi su krali vrijeme. treba se uvesti pravilo kao u rukometu, futsalu i košarci sa stopiranjem vremena kod svakog prekida i onda neće više biti grčeva i umiranja na terenu.

Ne znam baš da je 9 minuta bilo opravdano. Na temelju čega? Bilo je izmjena, ali u drugih 45 minuta nije bilo previše izležavanja, mislim samo Pavlovićevo dok mu je Modrić odnio loptu plus dva gola. Al 9 minuta? I onda još 6? Stvarno previše, i eto, zbog svih tih nadoknada na kraju se priča o sucima, a ne o tekmi u kojoj je Real zaslužio pobjedu.

Reisner
Reisner
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2023.
Poruka: 607
09. svibnja 2024. u 08:24

Bayern zaista nema zašto kukati. To je toliko nategnuto da ne znam šta bi rekao, osim da se kenja tek toliko da se kenja. Prvo, sudac je bez razloga produžio produžetak za pet minuta, do "sporne" akcije nije trebalo ni doći. Drugo, ona se rasplela golom zato jer su nakon zvižduka igrači Reala stali, doslovno se nisu obazirali na igrača Bayerna koji je neometan zabio gol, jer su jasno čuli i vidjeli signalizaciju ofsajda pa nije bilo potrebe da nastave igru i blokiraju ga, što bi sasvim sigurno i učinili jer ih je bilo valjda 5 oko njega, ako se dobro sjećam.

09. svibnja 2024. u 08:56

Bayernu je to super jer će fokus biti na li-la ofsajdu i sudačkom previdu, a ne na tome da su promašili zamjene, da je Neuer strahovito kiksao, da su primili dva gola u zadnjoj minuti ko da su neki amateri, a ne preiskusna ekipa i da je produžetak produžetka produžen izvan svake logike...

Tuhelj mi je simpa, ali nekako ga neće... kao da je malo uklet. Osvojio je onu LjP s Chelsea totalno bez logike i onda su mu nogometni bogovi digli rampu. Osvojio lani naslov kada više nije ni očekivao. Vražja su to posla

[uredio ian wright - 09. svibnja 2024. u 09:01]
Vugi7
Vugi7
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.261
09. svibnja 2024. u 09:11

2022. gledao Real u finalu kao navijač, a jučer ih odveo do finala s 2 gola. Šta ti je život...  👏

ian wright je napisao/la:

Potpis, samo bih tu nadodao da će se skrenut fokus i sa Kimmichovog plivanja, razumijem da je vezni ali isto tako nekoć je bio i počeo kao bek, a ono što mu je Vini radio..

21.5.2017.
ThZdRegija
ThZdRegija
Pristupio: 26.03.2024.
Poruka: 187
09. svibnja 2024. u 10:23

Bayern je sam "skuva" ovu situaciju na kraju da bi se imali na što vadit, Nema veze jeli ofsajd ili nije, znači sudac svira zaleđe, igrači Reala staju ovi zabijaju eto tako i ovi se imaju obraza žalit na sudce.

raikkonen5
raikkonen5
Pristupio: 21.06.2011.
Poruka: 5.400
09. svibnja 2024. u 10:30

Na ovoj razini natjecanja se ovakve sudačke greške ne bi smjele događati.....ne navijam za niti jedan od ovih klubova

Cirkus. 🤡

pa legendo samo ti je var kod nachovog faula trajao 3 minute. Musiala i Pavlovic izlezavanja. Izmjene Sane i Kane izlazili po minutu