Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Četvrtom pobjedom u četvrtoj utakmici hrvatski juniori osigurali četvrtfinale Europskog prvenstva

12
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 120
14. kolovoza 2012. u 00:01
Sve je to super i krasno,samo u odlućujućim utakmicama treba imat širinu jer će svi čuvat Šarića. Ne smije se desit da sam samo 6 igraća igra,a ostali gledaju. Sada kada smo osigurali četvrtfinale treba razigrat svih 12 igrača,jer če nam svi oni trebat u borbi za medalje.
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 1.077
14. kolovoza 2012. u 01:33
Šarić je ima 6-7 izgubljenih lopti, ako statistika ne laže. Dakle vjerojatno je već počelo 1 na 5..
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.061
14. kolovoza 2012. u 01:53
jos nisu ni na pola puta, npr. jos ima 2 repke koje nisu izgubili do sad (Spanjolska, Litva), Srbi bi trebali proci; i ako nema vecih bruka u drugoj grupi, nasi "mohikanci" ce igrati protiv Italije. Slaba rotacija jeste zabrinjavajuca, mozda opet ima nekih "tatinih sinova" ovdje na okupu. GO CROATIA!
[uredio narada108 - 14. kolovoza 2012. u 01:56]
Pristupio: 16.06.2012.
Poruka: 686
14. kolovoza 2012. u 01:56
puno je slabih reprezentacija vamo, čak je i bugarska bila prva u svojoj grupi.
Pristupio: 25.08.2011.
Poruka: 218
14. kolovoza 2012. u 08:02
Mili Bože ružan li je Šarić, frizura za koju dečko očito misli da je faca a ono ajme...
Pristupio: 18.10.2010.
Poruka: 1.279
14. kolovoza 2012. u 08:20
Opasnije izgleda sa ovom zuzom. Onako je izgledao kao poslušni mamin dečko.
madmax17
madmax17
Pristupio: 28.04.2007.
Poruka: 27.932
14. kolovoza 2012. u 10:00
Kao da se nabildao malo :D
"Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!"
14. kolovoza 2012. u 11:11
OdigrOdigrali smo napadački odlične prve tri utakmice gdje smo pokazali svoj potencijal. Još nam ponOdigrali smo napadački odlične prve tri utakmice gdje smo pokazali svoj potencijal. Još nam ponekad nedostaje malo više strpljenja u napadu što ćemo željeti popraviti u nastavku prvenstva. Bitno je držati kvalitetnu obranu, te skok u napadu što nam je vrlo važan segment. Čeka nas Turska koja se provukla u grupi, neugodni domaćin Latvija, te Bugarska koja je bila najbolja, a podatak da je Francuska ispala iz te grupe dovoljno govori o ovim reprezentacijama. Mi idemo utakmicu po utakmicu i nadamo se nastavku pobjedničkog niza, završio je Lozanić.
ekOdigrali smo napadački odlične prve tri utakmice gdje smo pokazali svoj potencijal. Još nam ponekad nedostaje malo više strpljenja u napadu što ćemo željeti popraviti u nastavku prvenstva.Odigrali smo napadački odlične prve tri utakmice gdje smo pokazali svoj potencijal. Još nam ponekad nedostaje malo više strpljenja u napadu što ćemo željeti popraviti u nastavku prvenstva. Bitno je držati kvalitetnu obranu, te skok u napadu što nam je vrlo važan segment. Čeka nas Turska koja se provukla u grupi, neugodni domaćin Latvija, te Bugarska koja je bila najbolja, a podatak da je Francuska ispala iz te grupe dovoljno govori o ovim reprezentacijama. Mi idemo utakmicu po utakmicu i nadamo se nastavku pobjedničkog niza, završio je Lozanić. Bitno je držati kvalitetnu obranu, te skok u napadu što nam je vrlo važan segment. Čeka nas Turska koja se provukla u grupi, neugodni domaćin Latvija, te Bugarska koja je bila najbolja, a podatak Odigrali smo napadački odlične prve tri utakmice gdje smo pokazali svoj potencijal. Još nam ponekad nedostaje malo više strpljenja u napadu što ćemo željeti popraviti u nastavku prvenstva. Bitno je držati kvalitetnu obranu, te skok u napadu što nam je vrlo važan segment. Čeka nas Turska koja se provukla u grupi, neugodni domaćin Latvija, te Bugarska koja je bila najbolja, a podatak da je Francuska ispala iz te grupe dovoljno govori o ovim reprezentacijama. Mi idemo utakmicu po utakmicu i nadamo se nastavku pobjedničkog niza, završio je Lozanić.
da je Francuska ispala iz te grupe dovoljno govori o ovim reprezentacijama. Mi idemo utakmicu po utakmicu i nadamo se nastavku pobjedničkog niza
, završio je Lozanić.
ad nedostaje malo više strpljenja u napadu što ćemo željeti popraviti u nastavku prvenstva. Bitno je držati kvalit......hghghghetnu obranu, te skok u napadu što nam je vrlo važan segment. Čeka nas Turska koja se Odigrali smo napadački odlične prve tri utakmice gdje smo pokazali svoj potencijal. Još nam ponekad nedostaje malo više strpljenja u napadu što ćemo željeti popraviti u nastavku pr................venstva. Bitno je držati kvalitetnu obranu, te skok u napadu što nam je vrlo važan segment. Čeka nas Turska koja se provukla u grupi, neugodni domaćin Latvija, te Bugarska koja je bila najbolja, a podatak da je Francuska ispala iz te grupe dovoljno govori o ovim reprezentacijama. Mi idemo utakmicu po utakmicu i nadamo se nastavku pobjedničkog niza, završio je Lozanić.
provukla u grupi, neugodni domaćin Latvija, te Bugarska koja je bila najbolja, a podatak da je Francuska ispala iz te grupe dovoljno govori o ovim reprezentacijama. Mi idemo utakmicu po utakmicu i nadamo se nastavku pobjedničkog niza