(do 72')
8
(do 63')

Niko Kovač
90'+5' Loše, vrlo loše. Hrvatska je odigrala daleko ispod očekivanja i upisala potpuno zaslužen poraz.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Alexander Soderlund, ulazi Valon Berisha.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Stefan Johansen, ulazi Havard Nordtveit.
90'
Izmjena! Izlazi Per Ciljan Skjelbred, ulazi Havard Nielsen.
85' Igra se 85. minuta, pritiska nema, igrači su statični i s takvim nastupom Hrvatska nema šanse za čudo u Oslu.
79' Hrvatska opasno visi i miriši na treći pogodak. Prvo je Henriksen odlično pucao, ali srećom lopta je pogodila Vidu i otišla u korner nakon kojeg je pucao Soderlund, a Mandžukić izbio s gol linije.
77' Mandžukić niti slučajno ne može zabiti gol. Još jednom je imao dobru priliku, ubacio je Olić, ali hrvatski napadač još jednom promašuje.
74'
Žuti karton dobio je Tom Hogli.
74' Ako je Hrvatska igrala loše u Bakuu, ovo je još jednu razinu ispod. Vrlo skroman nastup, jedino dobro razdoblje igre bilo je u onim početnim minutama drugog dijela prije prvog gola Norvežana.
72'
Izmjena! Izlazi Ivan Rakitić, ulazi Nikola Kalinić.
71'
Žuti karton dobio je Ivica Olić.
69' Norveška ima velikih 2:0. Kod prvog gola Berget je izvrtio Srnu, još jednom ga je "poslao po ćevape", ušao u 16, pucao, Ćorluka je skrenuo loptu i ona je završila u golu.
69'
GOL! Norveška - Hrvatska 2:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Vedran Ćorluka.
66' Puno sreće za Hrvatsku, Norveška je mogla riješiti pitanje pobjednika! Modrić je napravio veliku pogrešku, dao loptu Skjelbredu u čistu kontru gdje se Norvežanin sjurio prema Subašiću, Vrsaljko ga je sustigao i spriječio zicer. Tom prilikom Vrsaljko je i napravio prekršaj, vjerojatno bi u tom slučaju zaradio i drugi žuti karton, ali Kassai je dosudio kontraprekršaj.
63'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Ivica Olić.
59'
Žuti karton dobio je Alexander Soderlund.
51' I nakon što je Hrvatska bolje otvorila drugo poluvrijeme, Norveška je povela. Odbijena lopta došla je do Bergeta na lijevoj strani kaznenog prostora, ovaj je lako izbacio Srnu koji je otklizao u prazno i zatim pogodio bliži Subašićev kut.
51'
GOL! Norveška - Hrvatska 1:0
Mrežu je zatresao Jo Inge Berget.
50'
Žuti karton dobio je Marcelo Brozović.
49' Još jednom Mandžukić, ovaj put pokušao je škaricama, izgledalo je atraktivno, ali Nyland je obranio.
48' Odmah dvije prijetnje Mandžukića! Prvo je nakon krasnog solo prodora Perišića promašio loptu u ključnom trenutkiu, a zatim je pucao glavom malo pokraj gola.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
45' Kraj prvog poluvremena.
43' Najbolja akcija Hrvatske, na ubačaj Rakitića Ćorluka je glavom vratio loptu u sredinu, Mandžukić je pucao glavom, ali Nyland spašava.
39' Imala je Hrvatska slobodan udarac u dobroj poziciji na 22-23 metra, ali previše su zakomplicirali i Rakitić je na kraju dodao loptu Norvežanima koji su odjurili u kontru.
38'
Žuti karton dobio je Vegard Forren.
36'
Žuti karton dobio je Šime Vrsaljko.
29' Možemo reći najbolja prilika dosad, Nakon ubačaja u 16 metara, Forren je ostao sam iskosa, ali Subašić mu je odlično zatvorio kut i spriječio pogodak.
28' Gotovo pola sata igre u Oslu bez nekog velikog nogometa i prilika. Sada je pucao Brozović s 20 metara, ali vrlo loše.
15' Udarac Perišića s više od 20 metara, ali prizeman i slab, u rangu dodavanja Nylandu.
14' Prvi put lopta je došla pred gol Norvežana nakon ubačaja Perišića prema Mandžukiću, međutim Hogli je bio na mjestu i izbio loptu.
7' Norvežani su se postavili domaćinski, imaju više loptu u nogama, napadaju i igra se na hrvatskoj polovici.
1' Počeo je susret u Oslu.
Susret počinje u 18:00 sati.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!
  • Obrisan korisnik06.09.2015. u 20:08
    Hvalimo Te, slavimo Te, klanjamo se Tebi....Radosno ko prijatelja zovemo te k sebi....Ima Boga!!!
  • Obrisan korisnik06.09.2015. u 20:05
    Mislim da ovog papka bez muda i karaktera koji neće preuzeti odgovornost treba još noćas smjeniti.. A bome i onom Lanetu pardon Srni treba reći goodbye jel oba gola su pala preko tog mamlaza.
  • Obrisan korisnik06.09.2015. u 20:00
    Predlazem moratorij - dvije godine se vide necemo SRAMOTITI, a dotada treba pripremiti novu generaciju. I izbornika. Ovi su dali sto su mogli - bolje NE MOGU i ne znaju, nazalost.
  • Obrisan korisnik06.09.2015. u 19:59
    Kakva izvedba, takav rezultat. Iako nisam mogao vidjeti utakmicu, iz komentara na Sportnetu, vidm da je bilo tako.
  • DC06.09.2015. u 19:57
    Kvalificirat cemo se na kraju za Euro ali ovakve utakmice su nedopustive. igramo ziheraski i cekamo gresku protivnika...
  • Obrisan korisnik06.09.2015. u 19:26
    Tooooooooooo. Ajmo Norway, tako mi je drago, dabogda ne vidjeli Francuske drugu godinu. Fujjj smradovi. Ajmo norvežanio zabiti još 5-6 komada