Toni Vučković

Ivan Pavlić
Matija Đulvat
Susret počinje u 19:15 sati.
 Na rasporedu je četvrta utakmica finalne serije doigravanja u SuperSport HMNL-u. Olmissum vodi 2-1 u seriji i na svom parketu pobjedom protiv Futsal Dinama može doći do titule prvaka.
1' Susret je počeo.
2' Prvi pokušaj na susretu. Postružin je iskosa slao loptu prema golu, nije bilo bezazleno, ali lopta ne ide u okvir gola.
3' Puno opasnija prijetnja Kusture, dobro je pucao iskosa u prvi kut, Piplica je dobro obranio.
7' Nakon prekršaja Perića, Futsal Dinamo je več ispucao polovicu dozvoljenih faulova.
8' Perić jako lijep okret i pokušaj iskosa, ali neprecizno.
10' Odlična prilika za Bukoveca koji je išao prema golu, opalio sa šest metara, ali pokraj vratnice.
11'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Iiro Olavi Vanha.
11' Olmissum vodi 1:0! Čekol je jako loše dodavao, Vanha je presjekao to dodavanje, našao se sam pred Piplicom i gurnuo loptu pokraj njega.
13' Prgomet nakon kornera iz voleja preko gola. Rozga još uvijek praktički bez posla.
14'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Josip Jurlina.
14' Krasan prolazak Jurline, prvo se riješio Postružina pa onda Konsua i zatim lijepo zabio za 2:0.
14' Još jedna odlična situacija za domaćina, Hrstić je bio pred Piplicom kojem pomaže Tihomir Novak.
16'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 2:1
Mrežu je zatresao Tihomir Novak.
16' 2:1, smanjuje Futsal Dinamo! Jednim dugačkim dodavanjem ispao je Olmissum u potpunosti, Novak je brži od Sekulića koji ga nije mogao pratiti i rutinski pogađa.
18' Pritišće Futsal Dinamo, pucao je Postružin pa Zonjić, sve opasniji su gosti.
18' Uzvraća Sekulić, krasno pivotiranje i udarac malo pokraj gola.
20'
Žuti karton dobio je Bruno Žilić.
20'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 2:2
20' 2:2! Tiho Novak vratio je Dinamo u utakmicu, zabija iz deseterca nakon nepotrebnog šestog prekršaja Žilića na Dinamovoj polovici!
20' Dvije sekunde prije kraja Perić promašuje, ali na drugoj vratnici bio je Čekol kojeg je lopta iznenadila!
20' Kraj prvog poluvremena, 2:2! Odlična utakmica, Futsal Dinamo nije igrao dobro u prvih 15 minuta, ali onda ga je Novak vratio u život.
21' Počelo je drugo poluvrijeme.
21'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 2:3
Mrežu je zatresao Kristian Čekol.
21' 2:3 Čekol! Izborio je prekršaj i onda odlično pogodio s nekih osam metara za potpuni preokret!
22' Odlična prilika za Vanhu, sam pred Piplicom, ali vratar Futsal Dinama odlično brani.
26' Postružin izvana pored gola. Potpuna transformacija gostiju koju su bili potpuno uspavani i nemoćni do prvog gola Tihomira Novaka.
28'
GOL! Olmissum - Futsal Dinamo 3:3
28' 3:3! Sekulić je pucao, Piplica obranio, ali Vanha je odlično pratio i odbijenu loptu pospremio u praznu mrežu!
30' Velika obrana Piplice, Filip Novak izgubio je loptu, Postružin nije uspio zaustaviti Hrstića, odlazi u prazno, a Hrstić ostaje sam pred Piplicom koji sjajno brani.
32' Sekulić je gotovo nezadrživ, ponovno se sjajno okrenuo, bio sam pred Piplicom koji još jednom spašava.
34' Napad gostiju, Perić puca u padu, ali Rozga se odlično postavio.
38' Još dvije minute, hoćemo li vidjeti pogodak ili idemo u produžetke?
39' Mužar opasno izvana, Rozga skreće u korner. Time out Futsal Dinamo.
40' Sekulić se izborio za prostor i opalio 48 sekundi prije kraja, ali ravno u Piplicu.
40' Kraj regularnog dijela, 3:3, idemo u produžetke dva puta po pet minuta.
41' Počeo je prvi produžetak.
43' Vratnica! Gudasić je odlično pucao, Rozga nije imao šanse, ali lopta pogađa vratnicu.
44' Sjajna prilika za Postružina, išao je sam u kontru, ali Rozga je pročitao i obranio!
45' Ponovno vratnica i ponovno Gudasić! Puno bolji Dinamo u prvom produžetku!
45' Kraj prvog produžetka, dvije vratnice i čisti zicer za Futsal Dinamo, hoće li ovi promašaji biti kobni?
46' Počeo je drugi produžetak!
47'
Žuti karton dobio je Jeremy Bukovec.
48'
Žuti karton dobio je Ivan Pavlić.
49' Izvrsna obrana Rozge! Tihomir Novak je sjajno opalio.
50' Posljednja minuta drugog produžetka.
50'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Bruno Žilić.
50' Žilić ruši Gudasića u šest metara, kazneni udarac!
50' Rozga brani šesterac Periću! 18 sekundi prije kraja!
50' Kraj, odluka pada u raspucavanju sa šest metara! Kakvu je priliku Dinamo propustio u ova dva produžetka, hoće li to biti preskupo!
51' Čekol greda!
51' Juretić pokraj gola!
51' Filip Novak 3:4!
51' Kolobarić 4:4!
51' Postružin 4:5!
51' Sekulić preko gola!
51' Tihomir Novak 4:6!
51' Kustura 5:6!
51' Perić tragičar, brani Rozga!
51' Jurlina, Piplica brani!
51' Odlučuje ipak majstorica, Dinamo vraća seriju u Zagreb!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!