79'
Jerko Leko
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Kreće utakmica.
10' Zanimljiv početak susreta u Šibeniku, igra se obostrano otvoreno, domaćin je zasad opasniji.
19' Jarun zasad dosta dobro kontrolira Šibenčane i nisu dopustili onu pravu čistu priliku. Šibenik ima inicijativu, no ne pronalazi put do gola.
27' Najveća prilika na susretu! Kolega je ubacio s desne strane, Božić glavom pucao s peterca, lopta pogađa gredu.
40' Još jedan dobar prolaz desnom stranom Kolege koji je dosta raspoložen, ubacio je dobro, ali nikog nije bilo u sredini.
43' Korner za Šibenčane, ubačaj na prvu vratnicu gdjke je Perić, ali glavom puca pokraj gola.
45' Prvi udarac Šibenika u okvir gola, Kolega je ubacio na glavu Toševskog koji puca, ali brani Sajko.
45' Kraj prvog poluvremena, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
54'
Izmjena! Izlazi David Toševski, ulazi Ivan Delić.
54'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
58'
GOL! Šibenik - Jarun 1:0
Mrežu je zatresao Bruno Brajković.
58' Šibenik vodi 1:0! Lijepa akcija domaćina, Delić je dao loptu do Božića koji je osjetio dolazak Marijanovića, a on ubacuje u sredinu prema Brajkoviću koji iz blizine zabija za vodstvo.
59'
Žuti karton dobio je Luka Dajčer.
60'
Izmjena! Izlazi Aventis Aventisian, ulazi Niko Radujković.
60'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Muhamed Alghoul.
60'
Izmjena! Izlazi Jakov Pranjić, ulazi Borna Bilobrk.
62' Majić iz slobodnog udarca s 22-23 metra, lopta ide kroz živi zid, ali ravno u Sajka.
70'
GOL! Šibenik - Jarun 2:0
Mrežu je zatresao Ivan Božić.
70' Šibenik vodi 2:0! Lopta u prostor za Božića koji bježi obrani Jaruna, ulazi u 16 metara i šalje loptu pokraj Sajka u mrežu!
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Joseph Iyendjock.
79'
Izmjena! Izlazi Luis Ezequiel Ibanez, ulazi Carlo Mateković.
79'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Tomislav Turčin.
83'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Kristijan Pavičić.
83'
Izmjena! Izlazi Josip Majić, ulazi Ivan Laća.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Dobar udarac Pavičića izvana, ali lopta ide malo pokraj gola.
90'+4' Kraj u Šibeniku, domaćin odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!