SuperSport HNL, 33. kolo, 03.05.2024, 17:00 h, Zagreb, ŠC Rudeš
Suci: Mario Zebec (Varaždin), Ivan Starčević (Bjelovar), Bruno Premužaj (Varaždin), Marino Majstrović
Mateo Lisica 75'
Istra 1961
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
1' Istra je zaprijetila odmah u prvim minutama, Ekong je pucao nisko prema suprotnom kutu, Marković je skrenuo loptu u korner.
8' Dosta sreće za Istru. Karačić je opalio iz slobodnjaka, lopta je okrznula živi zid i vrlo malo prošla pokraj vratnice.
16'
GOL! Rudeš - Istra 1961 0:1
Mrežu je zatresao Salim Fago Lawal.
16' Istra vodi 1:0! Petrusenko je ubacio iz kornera, Kuzmanić glavom odbija loptu na rub kaznenog prostora gdje je sam Lawal i iz prve lijepim udarcem pogađa za vodstvo.
19'
GOL! Rudeš - Istra 1961 1:1
Mrežu je zatresao Rijad Mašala. Asistent je Ante Ćorić.
19' Rudeš se vraća! Ćorić je odlično prošao desnom stranom i ubacio u sredinu gdje je Mašala koji dobro skače i glavom šalje loptu u mrežu!
23'
Žuti karton dobio je Luka Hujber.
35' Ružan sudar Markovića i Devetaka, vratar Rudeđa tu je lošije prošao.
38' Markoviću se još ukazuje pomoć i neće moći nastaviti utakmicu, priprema se Eugen Ciban.
39'
Izmjena! Izlazi Matej Marković, ulazi Eugen Ciban.
41' Velika obrana Majkića! Camara je odlično vukao napad i pronašao Mašalu koji puca s 14-15 metara, ali sjajno brani Majkić!
45' Pet minuta nadoknade.
45'+4' Iskosa je probao Kuzmanić, ali Majkić je dobro postavljen.
45'+5' Kraj prvog dijela, 1:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Elias Zaian Filet, ulazi Matej Vuk.
46'
Izmjena! Izlazi Slavko Blagojević, ulazi Ivan Ćalušić.
50'
Žuti karton dobio je Iurie Iovu.
64'
Izmjena! Izlazi Luka Hujber, ulazi Hamza Jaganjac.
64'
Izmjena! Izlazi Salim Fago Lawal, ulazi Mario Čuić.
65' Dobra akcija domaćina, Krušlin je polao loptu u peterac za Karačića, ali on je pucao neprecizno.
66'
Izmjena! Izlazi Marin Kuzmanić, ulazi Roko Brajković.
66'
Izmjena! Izlazi Rijad Mašala, ulazi Jan Doležal.
70'
Žuti karton dobio je Tomislav Mrčela.
72'
Izmjena! Izlazi Emmanuel Ekong, ulazi Mateo Lisica.
73'
GOL! Rudeš - Istra 1961 1:2
Mrežu je zatresao Mario Čuić.
73' Istra ponovno vodi! Dobra lopta kroz sredinu upućena je za Čuića koji je prima, namješra se na 18 metara i lijepšo pogađša za 2:1
75'
GOL! Rudeš - Istra 1961 1:3
Mrežu je zatresao Mateo Lisica. Asistent je Mladen Devetak.
75' 3:1 za Istru! Devetak je s lijeve strane odlično na drugoj strani pronašao Lisicu koji puca u bliži kut i zabija uz lošu reakciju Cibana.
80' Trese se greda! Vuk je opalio sa 17 metara, lopta je pogodila gredu, odbila se do Jaganjca koji glavom puca pokraj gola.
82'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Sabur Ali.
82'
Izmjena! Izlazi Vilim Krušlin, ulazi Lukas Magđinski.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Rudešu, Istra nosi pobjedu 3:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!