Liga prvaka, nokaut faza, Polufinale - prve utakmice, 30.04.2024, 21:00 h, Allianz Arena
Suci: Clement Turpin, Nicolas Danos, Benjamin Pages (Francuska); 4. sudac: Sandro Schärer (Švicarska)

Rafael Guerreiro
46'
7
Serge Gnabry
80'
19
Alphonso Davies
86'

Eduardo Camavinga
65'
10
Luka Modrić
76'
21
Brahim Diaz
76'
19
Joselu
86'
Carlo Ancelotti
Susret počinje u 21:00 sati.
 U prvom susretu polufinala Lige prvaka Real Madrid gostuje kod Bayerna. Luka Modrić priliku za nastup čeka na klupi.
1' Počeo je susret.
1' Već nakon 40 sekundi igre prva prilika, Sane je došao pred Lunina, ali on odlično brani njegov pokušaj.
7' Realova obrana ne izgleda bas najbolje zasad, novi pokušaj Baverna, još jedna dobra situacija, ali opet Sane neprecizan.
20' Nakon boljeg ulaska Bayerna u utakmicu, Real je uspostavio ravnotežu i izgleda sve bolje.
24'
GOL! Bayern - Real Madrid 0:1
Mrežu je zatresao Vinicius Junior. Asistent je Toni Kroos.
24' Real vodi 1:0! Fantastično dodavanje Tonija Kroosa u prostor za Viniciusa koji dolazi sam pred Neuera i lijepo zabija za vodstvo Madriđana!
30' Bayern pritišće i traži pogodak, Real se brani svim sredstvima. Najistureniji je Bellingham na 25 metara od svog gola.
42' Slobodnjak za Bayern na 18-19 metara, snažno je u vratarev kut pucao Kane, ali bio je malo neprecizan.
44'
Žuti karton dobio je Noussair Mazraoui.
45' Kraj prvog dijela 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Goretzka, ulazi Rafael Guerreiro.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Prva prilika u drugom dijelu i to za Real, Kroos je bio u odličnoj situaciji i dobro pucao malo iskosa, ali Neuer je bio spreman.
53'
GOL! Bayern - Real Madrid 1:1
Mrežu je zatresao Leroy Sane.
53' Bayern poravnava! Sane je dobio loptu na desnoj strani, krenuo je u sredinu i pritom bez problema izbacio Rüdigera, otvorio si prostor za udarac i pogodio u bliži kut.
56' Kazneni udarac za Bayern, Vazquez loše reagira u 16 metara, pogađa po nogama Musialu i dosuđen je penal.
58'
GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Harry Kane.
58' Penal je za Kanea prelagan posao, 2:1, Bayern je okrenuo!
65'
Žuti karton dobio je Toni Kroos.
65'
Izmjena! Izlazi Nacho, ulazi Eduardo Camavinga.
67' Ubačaj iz kornera, u skoku je bio Dier, ali njegov udarac glavom brani Lunin.
76'
Izmjena! Izlazi Jude Bellingham, ulazi Luka Modrić.
76'
Izmjena! Izlazi Toni Kroos, ulazi Brahim Diaz.
80'
Izmjena! Izlazi Thomas Műller, ulazi Serge Gnabry.
83' Kazneni udarac za Real, Kim ruši Rodryga!
83'
GOL! 2:2! Najstrožu kaznu realizirao je Vinicius Junior.
83' Vratio se Real! Vinicius je vrlo precizan, 2:2!
86'
Izmjena! Izlazi Rodrygo, ulazi Joselu.
86'
Izmjena! Izlazi Leroy Sane, ulazi Alphonso Davies.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Lucas Vazquez.
90'+3' Kraj u Münchenu, 2:2.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!