Sve tri utakmice u zadnje tri godine na ispadanje je magdeburg dobio.

Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.961
02. svibnja 2024. u 14:15

f4 je spesifican turnir. mali detalje odlucuje. nemoguce ga prognozirati. inace jako rijetko 2 sezona zaredom osvoiti.

bit ce egal utakmici na f4. magdeburg kad tad ce izgubiti egal tekma.

ali emil nielsen trenutno je najbolji golman na svijetu. ova sezona je predobar. iz taj razlog dajem sitna prednost barca.

ali moze i aalborg i eventualno montpellier osvoiti. ako projde veceras. bekova montpellier se predobri skube, simonet, monte, porte. problem se golmani koj ocilira. ako oi ima svoi dan na f4 moze svakoj pobediti.

stas skube i diego simonet znaju kako se osvoja lp.

02. svibnja 2024. u 20:38

Ha, ha, prošao Kiel, ne mogu vjerovati. Nisam mogao gledati pa ne znam što se dogodilo zadnjih 10-ak minuta.

a kad se stisnem uz tvoje toplo dupe, meni je super
Stefan84
Stefan84
02. svibnja 2024. u 20:40

simonet, skube, monte ukupno 3 golova od 12 shuteva. sve tri odigrao svoju najlosa utakmica ova sezona u ista utakmica.

nije lako voditi 9 razlika. dali ces igrati svoju igru ili ces igrati dugi napadi.

izgubis od ovakav kiel 10 razlika i to bez ellefsen ne ni zasluzes f4.

francuska liga realno je teski prosek danas. nade je bila da ce se razvie rivalitet izmedju francija i njemacka kao spanija i njemacka nekada ali nista od to.

novac ima ali se lose trosi. sportski direktor tam veze sa vezom nemaju. nema kemija ni bakraci u ekipi. nantes i montpellier nemaju golmane. jedna utakmica 15 odbrane sledece 1 odbrane. lutrija golmane.

najbolji francuza bjeze u drug ligi. montpelier osvoio lp sa fabregas, richardsson, itd. oni pobjezio ligu isto ko remili, itd.

ovo sta nantes danas ima ni blizu oni nekada sa emil nielsen, lazarov, entrerrios, klein, itd.

pa memaju ni jedan kvaltetan u repka koj igra u francija.

drug problem u francija se treneri oni se ocaj. nema ni jedan top trener u ligu trenutno.

02. svibnja 2024. u 20:51

sudija spasio magdeburg taj je cinjenica. i ovo isklucuvanje montpellier u posedni minuti diskutabilno.

ali montpellier sami se krivo. 0-3 sedmerci danas. nantes 6 promaseni sedmerci protiv berlin. pa sta rade ovi mizerije.

da bryan monte zasere u ovakva tekme ne cudu mlad je. ali da iskusni ko diego simonet i stas skub igra ko poluamatera u ovakva utakmica nema opravdanje. sve znaju koliko se dobri.

zasluze oboja noge od klub.

opet kazem sa lutrija golmane nista u rukomet. desbonet jedna tekma 15 odbrane, sledece 1 odbrana, itd...